Sestava : Mára Garanič - Máťa Lukavský , Radek Marek , Adam Chlustina - Steve Branný , Pája Rácin , Sára Štefanová - Vojta Kramárik  ... Emo Ivanov

K poslednímu zápasu jarní sezóny nám ke dvoum absencím naposlední chvíli přibyli další marodi/Ondra Dudl a Ondra Šlechta/,tak jsme nastupovali s jedním střídajícím hráčem. V horkém počasí se po dohodě hrálo 2 x 25 min. Zápas jsme kontrovali od začátku. Po prvních zahřívacích minutách jsme hru roztáhli do stran a začali si vytvářet šance, které ještě nedotáhli do gólu. do konce poločasu jsme vstřelili 4 góly a výsledek byl 4-0 pro nás.

Ve druhém poločase už se hrálo spíše na polovině domácích a tak jsme k několika břevnům a tyčím přidali ještě 6 gólů a celkově jsme v Tlustici zvítězili 10-0.