Starší přípravka

Starší přípravka

Trénink : 

úterý a čtvrtek 16:00-17:30

Máme zájem o malé fotbalisty ročníků 2013 a mladší.

Kontakty na trenéry : 

František Judl - tel.: 737741874 , e-mail: fandis.4@seznam.cz

Ondřej Škop - tel. 725160089 , e-mail : ondrej.skop@email.cz

 

Přípravky losovací aktiv - Tmaň / Kulturní dům / - čtvrtek 29.2. 2024

- 19h starší přípravka 

OP Beroun - skupina Q2 / jaro 2024 / - semifinálová skupina

  1. FK Králův Dvůr B
  2. FK Komárov
  3. SK Cembrit Beroun A
  4. Fotbalový klub Olympie Zdice
  5. SK Cembrit Beroun C
  6. TJ Chrustenice

 

Turnaje OP Beroun - jaro 2024

neděle 7.4.2024 14h - Králův Dvůr B

FK Komárov - Cembrit Beroun C   1:0

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  1:4

FK Komárov - Chrustenice   2:1

FK Komárov - Zdice   1:2

FK Komárov - Králův Dvůr B   3:2

neděle 14.4.2024 10h - FK Komárov

FK Komárov - Cembrit Beroun C   1:3

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  0:2

FK Komárov - Chrustenice   2:0

FK Komárov - Zdice   1:1

FK Komárov - Králův Dvůr B   0:6

neděle 21.4.2024 10h - Chrustenice

FK Komárov - Cembrit Beroun C   0:0

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  1:4

FK Komárov - Chrustenice   1:1

FK Komárov - Zdice   1:0

FK Komárov - Králův Dvůr B   3:1

neděle 28.4.2024 14:30 - Cembrit Beroun C

FK Komárov - Cembrit Beroun C   1:1

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  1:3

FK Komárov - Chrustenice   0:0

FK Komárov - Zdice   0:3

FK Komárov - Králův Dvůr B   3:0

neděle 12.5.2024 14:30 - Cembrit Beroun A

FK Komárov - Cembrit Beroun C   1:1

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  0:4

FK Komárov - Chrustenice   4:0

FK Komárov - Zdice   0:1

FK Komárov - Králův Dvůr B   1:1

neděle 26.5.2024 10h - Zdice

 

FK Komárov - Cembrit Beroun C   1:1

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  1:7

FK Komárov - Chrustenice   3:4

FK Komárov - Zdice   0:2

FK Komárov - Králův Dvůr B   1:0

Tabulka semifinálové skupiny OP Beroun

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Cembrit A 30 29 1 0 159:27 88
2 Zdice 30 15 5 10 71:55 50
3 Králův Dvůr B 30 13 3 14 73:65 42
4 Cembrit C 30 10 7 13 54:66 37
5 Komárov 30 9 8 13 35:55 35
6 Chrustenice 30 1 2 27 24:148 5

 

Neděle 14.1.2024  Č.L.-U. Beroun - FK Komárov /UMT Beroun/

Neděle 21. 1. 2024   - turnaj Dolní Břežany UMT

Sobota 24.2. 2024 / čas upřesněn / - příprava Králův Dvůr UMT  

Sobota 30. 3. 2024 Dopoledne  - turnaj Všeradice

Přihlášené týmy :  1, AFK Lodénice,  2. FK Všeradice 1932,  3. FK Hýskov,  4. FK Komárov,  5. TJ Holoubkov,  6. MFK Dobříš, 7. TJ Košutka Plzeň,  8. .....

8.5.2024 9h Turnaj Břasy

OP Beroun - skupina D

Králův Dvůr B , Zdice , Svatá , FK Komárov , Hořovice

Turnaje - podzim OP Beroun

neděle 10.9. Komárov 10h

FK - Loděnice  5 - 1

FK - Svatá  6 - 1

FK - K.Dvůr B 1- 4

FK - Hořovice 9 - 0

neděle 17.9. Loděnice 10h

FK - Loděnice  7 - 0

FK - Svatá  0  -  5

FK - K.Dvůr B 1- 2

FK - Hořovice 10 - 1

neděle 24.9. Králův Dvůr 15h

FK - Loděnice  1 - 1

FK - Svatá  1  -  2

FK - K.Dvůr B 3 - 1

FK - Hořovice 13 - 0

neděle 15.10 Hořovice 10h

FK - Loděnice  4 - 4

FK - Svatá  1  -  2

FK - K.Dvůr B 2 - 1

FK - Hořovice 9 - 0

neděle 22.10. Svatá 10h

 

FK - Loděnice  1 - 2

FK - Svatá  0 - 0

FK - K.Dvůr B 3 - 1

FK - Hořovice 7 - 0

Tabulka celková - skupina D OP Beroun

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Králův Dvůr B 20 17 0 3 106:25 51
2 Komárov 20 13 3 4 90:22 42
3 Loděnice 20 8 3 9 63:59 27
4 Svatá 20 7 2 11 59:67 23
5 Hořovice 20 1 0 19 19:164 3

 

- starší přípravka FK postoupila do semifinalové skupiny na jaře 2023 !!