.Trénink :
čtvrtek 17-18 h
Máme zájem o malé fotbalisty ročníků 2017 a mladší.
Kontakty na trenéry :
Jiří Palek - tel. 605444157 , e-mail : palek.jirka@seznam.cz
Tomáš Molík - tel. 605168249
Josef Zeman - tel.: 723252358 , e-mail: Zemanjosef@centrum.cz
Přípravky losovací aktiv - Tmaň / Kulturní dům / - čtvrtek 29.2. 2024
- 18h mladší přípravka + minipřípravka
OP Beroun - skupina J1 / jaro 2024 /
- ČL-U. Beroun A
- AFK Loděnice
- FK Králův Dvůr A
- FK Komárov
- SK Cembrit Beroun A
- TJ Svatá
Turnaje OP Beroun - jaro 2024
sobota 6.4.2024 14h - Cembrit Beroun A
sobota 13.4.2024 9h - Cembrit Beroun B
sobota 20.4.2024 10h - Č.L.- U. Beroun A
sobota 27.4.2024 14h - FK Komárov
neděle 5.5.2024 10h - Loděnice
sobota 25.5.2024 10h - Svatá
Neděle 3.12.2023 - turnaj Hořovice dopoledne
Přihlášené týmy : 1. Sokol Stodůlky, 2, Sokol Stodůlky 3. FK Komárov 4. FK Králův Dvůr žlutá, 5. Králův Dvůr modrá, 6, TJ Čechie Jáchymov, 7. FK Lety, 8. TJ Zaječov
Neděle 13.1.2024 - turnaj Hořovice
Sobota 3.2.2024 14 - 19h turnaj Rokycany
TJ Jiskra Domažlice 2x , TJ Zruč , Baník Sokolov , TJ Břasy , TJ Sokol Raková , Dýšina , FK Komárov
Sobota 2. 3. 2024 - turnaj Hořovice dopoledne
Přihlášené týmy : 1. SK Benešov modrá, 2. SK Benešov žlutá 3. FK Komárov , 4. ČLU - Beroun, 5. TJ Tatran Rakovník, 6. TJ Sokol Stodůlky, 7. FK Olympie Zdice, 8. SK Cembrit Beroun
Sobota 16.3.2024 v 10h - turnaj Zaječov
Týmy : TJ Zaječov , Olympie Zdice , FK Komárov , FK Králův Dvůr , Doubravan Újezd
OP Beroun - skupina C
FK Komárov , Cerhovice , Králův Dvůr A , Králův Dvůr B , Lochovice , Újezd
Turnaj so 9.9.2023 14h - K.Dvůr
FK - K.Dvůr A 0 - 0
FK - Cerhovice 0 - 0
FK - Lochovice 0 - 0
FK - K.Dvůr B 0 - 0
FK - Újezd 0 - 0
Turnaj So 16.9. - K.Dvůr B
FK - K.Dvůr A 0 - 0
FK - Cerhovice 0 - 0
FK - Lochovice 0 - 0
FK - K.Dvůr B 0 - 0
FK - Újezd 0 - 0
Turnaj so 23.9. - Cerhovice
FK - K.Dvůr A 0 - 0
FK - Cerhovice 0 - 0
FK - Lochovice 0 - 0
FK - K.Dvůr B 0 - 0
FK - Újezd 0 - 0
Turnaj so 30.9. Újezd
FK - K.Dvůr A 0 - 0
FK - Cerhovice 0 - 0
FK - Lochovice 0 - 0
FK - K.Dvůr B 0 - 0
FK - Újezd 0 - 0
Turnaj so 7.10. Lochovice
FK - K.Dvůr A 0 - 0
FK - Cerhovice 0 - 0
FK - Lochovice 0 - 0
FK - K.Dvůr B 0 - 0
FK - Újezd 0 - 0
Turnaj so 14.10. Komárov
FK - K.Dvůr A 0 - 0
FK - Cerhovice 0 - 0
FK - Lochovice 0 - 0
FK - K.Dvůr B 0 - 0
FK - Újezd 0 - 0