Minipřípravka

Minipřípravka

.Trénink : 

čtvrtek 17-18 h

Máme zájem o malé fotbalisty ročníků 2017 a mladší.

Kontakty na trenéry : 

Jiří Palek - tel. 605444157 , e-mail : palek.jirka@seznam.cz

Tomáš Molík - tel. 605168249 

Josef Zeman - tel.: 723252358 , e-mail: Zemanjosef@centrum.cz

 

Přípravky losovací aktiv - Tmaň / Kulturní dům / - čtvrtek 29.2. 2024

- 18h mladší přípravka + minipřípravka

 

OP Beroun - skupina J1 / jaro 2024 / 

  1. ČL-U. Beroun A
  2. AFK Loděnice
  3. FK Králův Dvůr A
  4. FK Komárov
  5. SK Cembrit Beroun A
  6. TJ Svatá

 

Turnaje OP Beroun - jaro 2024

sobota 6.4.2024 14h - Cembrit Beroun A

FK Komárov - Cembrit Beroun B   0:0

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  0:0

FK Komárov - Č.L.-U. Beroun A   0:0

FK Komárov - Svatá   0:0

FK Komárov - Loděnice   0:0

sobota 13.4.2024 9h - Cembrit Beroun B

FK Komárov - Cembrit Beroun B   0:0

FK Komárov - Cembrit Beroun  A  0:0

FK Komárov - Č.L.-U. Beroun A   0:0

FK Komárov - Svatá   0:0

FK Komárov - Loděnice   0:0

sobota 20.4.2024 10h - Č.L.- U. Beroun A

sobota 27.4.2024 14h - FK Komárov

neděle 5.5.2024 10h - Loděnice

sobota 25.5.2024 10h - Svatá

 

 

Neděle 3.12.2023 - turnaj Hořovice dopoledne

Přihlášené týmy :   1. Sokol Stodůlky,  2, Sokol Stodůlky  3.  FK Komárov  4. FK Králův Dvůr žlutá,  5. Králův Dvůr modrá,  6, TJ Čechie Jáchymov,  7. FK Lety,  8. TJ Zaječov

Neděle 13.1.2024 - turnaj Hořovice 

Sobota 3.2.2024 14 - 19h turnaj Rokycany

TJ Jiskra Domažlice 2x , TJ Zruč , Baník Sokolov , TJ Břasy , TJ Sokol Raková , Dýšina , FK Komárov

Sobota 2. 3. 2024 - turnaj Hořovice dopoledne

 Přihlášené týmy :  1. SK Benešov modrá, 2. SK Benešov žlutá  3. FK Komárov ,   4. ČLU - Beroun,   5. TJ Tatran Rakovník,  6. TJ Sokol Stodůlky,  7. FK Olympie Zdice,  8.  SK Cembrit Beroun

Sobota 16.3.2024 v 10h - turnaj Zaječov 

Týmy : TJ Zaječov , Olympie Zdice , FK Komárov , FK Králův Dvůr , Doubravan Újezd  

 

 

OP Beroun - skupina C

 FK Komárov , Cerhovice , Králův Dvůr A ,  Králův Dvůr B , Lochovice , Újezd

Turnaj so 9.9.2023 14h - K.Dvůr

FK - K.Dvůr A  0 - 0

FK - Cerhovice 0 - 0

FK - Lochovice 0 - 0

FK - K.Dvůr B  0 - 0

FK - Újezd 0 - 0

Turnaj So 16.9. - K.Dvůr B

FK - K.Dvůr A  0 - 0

FK - Cerhovice 0 - 0

FK - Lochovice 0 - 0

FK - K.Dvůr B  0 - 0

FK - Újezd 0 - 0

Turnaj so 23.9. - Cerhovice

FK - K.Dvůr A  0 - 0

FK - Cerhovice 0 - 0

FK - Lochovice 0 - 0

FK - K.Dvůr B  0 - 0

FK - Újezd 0 - 0

Turnaj so 30.9. Újezd

FK - K.Dvůr A  0 - 0

FK - Cerhovice 0 - 0

FK - Lochovice 0 - 0

FK - K.Dvůr B  0 - 0

FK - Újezd 0 - 0

Turnaj so 7.10. Lochovice

FK - K.Dvůr A  0 - 0

FK - Cerhovice 0 - 0

FK - Lochovice 0 - 0

FK - K.Dvůr B  0 - 0

FK - Újezd 0 - 0

Turnaj so 14.10. Komárov

FK - K.Dvůr A  0 - 0

FK - Cerhovice 0 - 0

FK - Lochovice 0 - 0

FK - K.Dvůr B  0 - 0

FK - Újezd 0 - 0