Starší dorost

Starší dorost

Tréninky:

začátek přípravy út 9.1.2024 17:30

tréninky : út,čt 17:30-19h , pá 18-19:30

 

hlavní trenér : Roman Palek - tel. 605857898 , e-mail : palek.roman@seznam.cz

Karel Jonák - tel. 604236371 , e-mail : k.jony@seznam.cz

 

Zimní příprava - přátelské zápasy 

sobota 17.2.2024 12h Sp. Příbram - FK Komárov / UMT Příbram/ 4 - 1 / 2 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - S.Branný , T.Polách (c) , J.Šumera , Š.Šmehlík - J.Bělohlávek , O.Dudl , R.Marek , A.Ouřada - A.Kubačák , J.Motl - A.Kyncl

gól FK : O.Dudl 

neděle 25.2. 13h  Slavoj Mýto - FK Komárov  / UMT Rokycany / 1 - 8 

Sestava FK : O.Kyncl - Š.Šmehlík , T.Polách (c) , J.Šumera , J.Polách - J.Bělohlávek , O.Dudl , R.Marek , A.Ouřada - J.Motl , T.Mojdl - A.Kyncl , D.Bělohlávek

góly FK : 5x J.Motl , A.Ouřada , R.Marek , Š.Šmehlík

neděle 3.3.2024  14h  Láz/Obecnice - FK Komárov 3 - 8

Sestava FK : O.Kyncl - S.Branný , T.Polách (c) , Š.Šmehlík , A.Kyncl - J.Bělohlávek , O.Dudl , A.Kubačák , A.Ouřada - V.Lehedza , J.Motl - T.Mojdl , D.Řepík , R.Marek , E.Ivanov

úterý 5.3. 18h MFK Dobříš - FK Komárov  /UMT Dobříš / 9 - 1 / 2 - 0 /

Sestava FK : O.Kyncl - S.Branný , T.Polách, Š.Šmehlík , A.Ouřada , J.Bělohlávek , O.Dudl , R.Marek , T.Mojdl , J.Motl , A.Kubačák , E.Ivanov , O.Šlechta

gól FK : A.Kubačák

pátek 8.3. 19h Loko Vltavín - FK Komárov  /UMT Loko / 3 - 0

Sestava FK : O.Kyncl - S.Branný , T.Polách (c) , J.Šumera , Šmehlík - A.Kubačák , J.Bělohlávek , R.Marek , A.Ouřada - J.Motl , T.Mojdl - A.Kyncl , J.Polách

 

JARO 2024

neděle 24.3.2024  10h   FK Komárov - Slovan Kladno 2 - 2 / 1 - 0 /

Sestava FK : O.Kyncl - Š.Šmehlík , J.Šumera , T.Polách (c) - J.Bělohlávek , O.Dudl , A.Ouřada - A.Kubačák , J.Motl , T.Mojdl - V.Lehedza - R.Marek , S.Branný , A.Kyncl

góly FK : A.Ouřada , V.Lehedza / p. /

pátek 29.3.2024 10h  SK Kročehlavy - FK Komárov 0 - 1 / 0 - 0 /

Sestava FK : O.Kyncl - Š.Šmehlík , J.Šumera , T.Polách(c) - J.Bělohlávek , O.Dudl , A.Ouřada - A.Kubačák , R.Marek ,T.Mojdl - V.Lehedza - S.Branný , A.Kyncl

gól FK : A.Kubačák

neděle 7.4.2024 10h  FK Komárov - TJ Unhošť 5 - 3 / 3 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - Š.Šmehlík , J.Šumera , T.Polách (c) - S.Branný , O.Dudl , A.Ouřada - T.Mojdl , R.Marek - A.Kubačák - D.Bělohlávek , A.Kyncl , J.Motl

góly FK : 3x T.Mojdl , A.Kubačák , A.Ouřada

sobota 13.4.2024  10h  TJ Velvary - FK Komárov  / UMT / 2 - 0 / 0 - 0 /

Sestava FK : O.Kyncl - Š.Štěpán , J.Šumera , T.Polách - S.Branný , R.Marek , O.Dudl , J.Bělohlávek - T.Mojdl , A.Kubačák - A.Kyncl , D.Bělohlávek

neděle 21.4.2024 10h  FK Komárov - FK Lety , sraz v 9h hřiště FK

sobota 27.4.2023 10h TJ Sokol Tuchoměřice - FK Komárov bus odjezd 8:15 , sraz 8:05 LD

neděle 5.5.2024 10h TJ Sokol Hrdliv - FK Komárov bus odjezd 7:45 , sraz 7:35 LD

neděle 12.5.2024 10h  FK Komárov - FK Rudná  ,  sraz v 9h hřiště FK

neděle 19.5.2024 10h  SK KAZÍN - Dolní Mokropsy  -  FK Komárov bus odjezd 8h , sraz 7:50 LD

neděle 26.5.2024 10h  FK Komárov - AFK Loděnice , sraz v 9h hřiště FK

neděle 2.6.2024 10h FK Hředle - FK Komárov bus odjezd 7:45 , sraz 7:35 LD

neděle 9.6.2024 10h   FK Komárov - AFK Tuchlovice , sraz v 9h na hřišti FK

neděle 16.6.2024 10h  FK Králův Dvůr - FK Komárov bus odjezd 8:30 , sraz 8:20 LD

pátek 28.6.2024 17h - 100 let oslavy FK Komárov - zápas dorost FK

 

1.A třída skupina A - sezóna 2023/24

týmy : FK Hředle , FK Slovan Kladno , SK Kročehlavy , TJ Unhošť , FK Komárov , TJ Velvary , FK Lety , TJ Sokol Tuchoměřice , SK Hrdliv , FK Rudná , SK Kazín - Dolní Mokropsy , AFK Loděnice , FK Králův Dvůr , AFK Tuchlovice

Přípravný zápas :

neděle 13.8.2023 10h Slavoj Mýto-FK Komárov (hřiště Mýto) 4 - 2 / 2 - 2 /

Sestava FK : A.Volráb - S.Branný , T.Polách (c), V.Pos , Š-Šmehlík - D.Řepík , P-Tilichtr , J.Bělohlávek , M.Pech - A.Kubačák , V.Lehedza - S.Birovash , O.Pos

góly FK : 2x V.Lehedza

 

Podzim 2023

Ne 20.8.2023 10h  – FK Komárov – FK Hředle  2 - 5 / 0 - 2 /

Sestava FK : O.Kyncl - A.Kyncl , T.Polách , D.Mrkáček , Š.Šmehlík - S.Branný , D.Řepík , J.Bělohlávek , M.Pech - V.Lehedza , A-Kubačák - J.Polách

góly FK : 2x V.Lehedza

Ne 26.8.2023 10h  FK Slovan Kladno -  FK Komárov 6 - 1 / 2 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - P.Tilichtr , T.Polách , Š.Šmehlík , A.Kyncl - S.Branný , R.Marek , J.Bělohlávek , A.Kubačák , M.Pech - D.Řepík  - T.Dvořák

gól FK : D.Řepík

Ne 3.9.2023 10h  FK Komárov –SK  Kročehlavy 0 - 4 ( 0 - 1 )

sestava FK : O.Kyncl - P.Tilichtr , J.Šumera , Š.Šmehlík , A.Kyncl - J.Bělohlávek, V.Pos , R.Marek , A.Kubačák , S.Branný - D.Řepík - T.Dvořák ,M.Pech, O.Pos

Ne  10.9.2023 10h   TJ  Unhošť - FK Komárov 8-1 /4-1/

Sestava FK: O.Kyncl - P.Tilichtr , T.Polách (c).J.Šumera , A.Kyncl - J.Bělohlávek , R.Marek , V.Pos , A.Kubačák , S.Branný - D.Řepík - Š.Šmehlík , O.Pos , M.Pech , T.Dvořák , P.Abrhám

gól FK :  P.Abrhám

zranění - 5.min D.Řepík - kotník

Ne 17.9.2023 10h    FK Komárov – TJ Velvary 2 - 2 / 0 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - A-Kyncl , T.Polách , J.Šumera , Š.Šmehlík - P.Abrhám , R.Marek , J.Bělohlávek , M.Pech - V.Lehedza , A.Kubačák - T.Dvořák , V.Pos , O.Pos

góly FK : V.Lehedza , A.Kubačák

Ne  24.9.2023 10h    FK Lety – FK Komárov 5 - 0 / 2 - 0 /

Sestava FK : O.Kyncl - A.Kyncl , T.Polách , V.Pos , Š.Štěpán - S.Branný , J.Šumera , R.Marek , J.Bělohlávek , M.Pech - A.Kubačák - T.Dvořák , O.Pos

Ne 1.10.2023 10h    FK Komárov –TJ Sokol  Tuchoměřice 2 - 1 / 1 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - A.Kyncl,T.Polách (c),V.Pos,Š.Šmehlík - S.Branný,R.Marek,J.Bělohlávek,M.Pech - V.Lehedza,A.Kubačák - T.Dvořák,O.Pos

góly FK : 2x V.Lehedza

Ne 8.10.2023 10h    FK Komárov – SK Hrdliv 0 - 2 / 0 - 1 /

Sestava FK : J.Šumera - J.Polách,T.Polách (c),O.Pos,Š.Šmehlík-S.Branný,J.Bělohlávek,R.Marek,M.Pech-V.Lehedza,A.Kubačák - T.Dvořák,P.Abrhám

Ne 15.10.2023 10h    FK Rudná – FK Komárov 3 - 1 / 1 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - J.Polách , T.Polách , J.Šumera , Š.Šmehlík  - S.Branný , R.Marek , J.Bělohlávek , M.Pech - V.Lehedza , A.Kubačák - T.Dvořák , P.Abrhám

gól FK : V.Lehedza

Ne 22.10.2023 10h FK Komárov – SK Kazín – Dolní Mokropsy 3 - 4 / 2 - 2 /

Sestava FK : O.Kyncl - A.Kyncl , T.Polách , J.Šumera , Š.Šmehlík - A.Kubačák , R.Marek , J.Bělohlávek , S.Branný - V.Lehedza , D.Řepík - M.Pech, O.Pos , T.Dvořák

góly FK : V.Lehedza , A.Kubačák , V.Lehedza

č.karta : 60 min Š.Šmehlík

So 28.10.2023 10h    AFK Loděnice – FK Komárov 4 - 2 / 3 - 0 /

Sestava FK : O.Kyncl - A.Kyncl , J.Šumera (c) , V.Pos , S.Branný - M.Pech , J.Bělohlávek , R.Marek , T.Dvořák - A.Kubačák , P.Abrhám - J.Motl , O.Pos

góly FK : J.Šumera (p) , J.Motl

2x penalta zahozená !!!

Ne 5.11.2023 9:30   FK Komárov – FK Králův Dvůr 1 - 2 / 0 - 1 /

Sestava FK : O.Kyncl - J.Polách , T.Polách (c) , J.Šumera , A.Kyncl - J.Bělohlávek , R.Marek , J.Motl , S.Branný - D.Řepík , A.Kubačák - P.Abrhám , O.Pos , T.Dvořák , M.Pech

gól FK : D.Řepík

zranění - A.Kubačák naštípnutá klíční kost !!!

Ne 12.11.2023 9:30    AFK Tuchlovice – FK Komárov 1 - 3 / 0 - 2 /

Sestava FK : O.Kyncl - S.Branný , T.Polách (c), J.Šumera , A.Kyncl - D.Řepík , R.Marek , J.Bělohlávek , T.Dvořák - V.Lehedza , S.Bomko

góly FK : 3x V.Lehedza

 

Tabulka - podzim 2023

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 FK Slovan Kladno 13 11 1 1 42:13 34
2 TJ Sokol Hrdlív 13 10 1 2 52:18 31
3 SK KAZÍN - Dolní Mokropsy 13 8 3 2 36:18 27
4 AFK Tuchlovice 13 8 2 3 42:23 26
5 TJ Slovan Velvary 13 7 4 2 40:20 25
6 TJ Sokol Tuchoměřice 13 5 2 6 35:34 17
7 TJ Unhošť 13 5 2 6 42:42 17
8 FK Králův Dvůr 13 4 5 4 24:28 17
9 FK Hředle 13 4 4 5 34:35 16
10 FK Lety 13 4 1 8 33:41 13
11 AFK Loděnice 13 4 1 8 23:45 13
12 SK KROČEHLAVY 13 3 3 7 21:33 12
13 FK KOMÁROV 13 2 1 10 18:47 7
14 FK Rudná 13 1 0 12 17:62 3