Mladší žáci

Mladší žáci

Tréninky :

 úterý a čtvrtek v 17-18:30h hřiště FK

 

Máme zájem o  fotbalisty ročníků 2009-2010 .

Kontakty na trenéry : 

Karel Jonák - tel.: 604236371 , e-mail: k.jony@seznam.cz

Radek Marek - tel.: 774981979 , e-mail: radekmarek@seznam.cz

Martin Štěpnička - tel.: 731045927 , e-mail: real.mx@seznam.cz

 

OP – mladší žáci C (7):


Drozdov / Cerhovice, Felbabka, Hořovice, Komárov, Svatá / Broumy, Zdice, Žebrák

Rozpis mladší žáci FK Komárov – Jaro 2022 / základní část /

01.04.2022 17:00              FK Komárov- Felbabka  2 - 0 / 1 - 0 /

M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , V.Kramárik - J.Hošek  - P.Studený

Góly : V.Kramárik , J.Hošek

pondělí 11.04.2022 17:30              Drozdov / Cerhovice - FK Komárov         0 - 12 / 0 - 9 /

M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , V.Kramárik - J.Hošek - A.Volfová , L.Linhart

3x V.Kramárik , 3 x D.Bělohlávek , 2 x P.Rácin , 2x L.Linhart , O.Šlechta , J.Hošek

22.04.2022 17:30              FK Komárov - Žebrák     11 - 0 / 4 - 0 /

M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , O.Karachevtsev , V.Kramárik - J.Hošek  - A.Volfová

Góly  : 4x V.Kramárik , 3x O.Karachevtsev , M.Lukavský  , A.Volfová , J.Hošek , E.Ivanov 

29.04.2022 17:30              Svatá / Broumy – FK Komárov   hřiště Svatá  0 - 5 / 0 - 3 /

M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , M.Havlík - D.Bělohlávek , P.Rácin , O.Karachevtsev - J.Hošek   - P.Studený

2 x D.Bělohlávek , 2x M.Lukavský , O.Karachevtsev

06.05.2022 17:30              FK Komárov - Hořovice B  3 - 0 / 3 - 0 /

M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , O.Karachetsev , V.Kramárik - J.Hošek  - M.Havlík , P.Studený , L.Linhart

3 - 0 : 3x V.Kramárik

     

středa 11.5. 2022      Kába cup - hřiště Komárov : 7:45 slavnostním zahájením , 8.00 začne první utkání , 2 x 12 min , 1. tři týmy postupují na finalový turnaj v H.Počáplech 26.6.2022

- FK Komárov , SK Cembrit Beroun , TJ Liteň , TJ Spartak Žebrák  , SK N.Knín , TJ Slavoj Březnice ,AFK  Loděnice ,TJ Chodouň

Skupina A - SK Březnice 1918 , SK Cembrit Beroun - Závodí , TJ Chodouň , FK Komárov

Skupina B - AFK Loděnice , SK N.Knín , Spartak Žebrák , FK Liteň

              Zápasy FK ve skupině : 8.00 FK -Březnice 2 : 2 / 0 : 1 / 2x J.Hošek , 8:30   Chodouň - FK 0 : 6 / 0 : 3 / 2x V.Kramárik , 2x M.Lukavský , L.Linhart  , P.Rácin  , 10:00 Cembrit - FK 0 : 2 / 0 : 1 / J.Hošek , P.Rácin   

Sestava FK : M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta , D.Bělohlávek , P.Rácin , V.Kramárik , J.Hošek , L.Linhart , M.Havlík , P.Studený

O postup : 

FK - SK Nový Knín 0 : 0 / 0 : 0 / na penalty 3 - 2  D.Bělohlávek , V. Kramárik , P.Rácin​​      

 

Tabulka celková skupiny C OP Beroun

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Komárov 12 11 1 0 69:5 34
2 Hořovice B 12 8 1 3 62:19 25
3 Zdice 12 8 1 3 62:16 25
4 Felbabka 12 3 3 6 25:26 12
5 Svatá / Broumy 12 2 3 7 21:49 9
6 Drozdov / Cerhovice 12 2 3 7 19:77 9
7 Žebrák 12 2 0 10 21:87 6

- o 2. a 3. místě rozhodly vzájemný zápasy Hoř B - Zdice 5 : 2 a 1 : 2

 

Finalová skupina mladších žáků OP Beroun

FK Králův Dvůr B , Č.L.-U. Beroun B , FK Komárov , AFK Loděnice , FK Liteň , SK Hořovice B

  • středa 18.5.2022 17:00!!    Č.L.- U Beroun B -  FK Komárov  2 - 2 / 0 - 1 /

M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , L.Linhart - V.Kramárik  - M.Havlík , P.Studený

góly : E.Ivanov , D.Bělohlávek

  • pátek 20.5.2022 17:30      FK Komárov - SK Hořovice B   sraz 16:45 hřiště FK
  • pátek 27.5.2022 17:30      FK Komárov - FK Králův Dvůr B   sraz 16:45 hřiště FK
  • pátek 3.6.2022  17:30        AFK Loděnice  -  FK Komárov    sraz 16:45 v Loděnicích , auta
  • pátek 10.6.2022  17:30      FK Komárov - FK Liteň   sraz 16:45 hřiště FK 

   

Soustředění starších a mladších žáků FK : 10. - 13.3. 2022 Soběšice / Sušice/

-v rámci soustředění přátelský zápas sobota 12.3. FK ml.žáci - TJ Dražejov  3 : 5 / 0 : 2 /

M.Garanič - O.Kyncl , E.Ivanov , S.Branný - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Mizera  - J.Hošek

J.Hošek , vlastní , R.Marek

 

- přátelský zápas sobota 26.3.2022 14 h  TJ Holoubkov - FK ml. žáci / hřiště Holoubkov/ - zrušeno domácí to nedají dohromady - trénink 14h

 

 

Rozpis zápasů FK Komárov ml.žáci – Zimní liga UMT Žebrák


1. Kolo sobota 8.1. 13:00 Spartak Žebrák - FK Komárov 0:10 / 0:5 /

3 góly - V.Kramárik a Dominik Bělohlávek , 2 góly A.Volfová , J.Hošek , P.Rácin

Sestava : M.Garanič - M.Lukavský , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , V.Kramárik - J.Hošek  - A.Volfová , M.Havlík , L.Linhart

3. Kolo sobota 22.1. 13:00 TJ Felbabka - FK Komárov  0:2 /0:2/

D.Bělohlávek / penalta / , V.Kramárik

Sestava :  M.Garanič - J.Polách , E.Ivanov , O.Šlechta - D.Bělohlávek , V.Kramárik , A.Volfová - J.Hošek   - M.Havlík , P.Studený , P.Mizera


6. Kolo sobota 12.2. 14:30 FK Komárov - FK Králův Dvůr U13  1 : 7 / 1:1 /

M.Lukavský

Sestava : O.Kyncl - J.Polách , E.Ivanov , O.Šlechta - M.Lukavský , P.Rácin , D.Bělohlávek - A.Volfová - J.Hošek , L.Linhart , M.Havlík


7. Kolo sobota 19.2. 13:00 Union Cerhovice - FK Komárov  0 : 6 / 0 : 4 /

Sestava :  S.Branný - J.Polách , E.Ivanov , O.Šlechta - M.Lukavský , P.Rácin , V.Kramárik - A.Volfová  - M.Havlík , P.Mizera

Góly :  2 x P.Rácin , 2x M.Lukavský , A.Volfová , V.Kramárik

5. Kolo středa 23.2. 17:00 FK Králův Dvůr U12 - FK Komárov  1 : 0 / 0 : 0 /

Sestava FK : M.Garanič - J.Polách , E.Ivanov , O.Šlechta - M.Lukavský , P.Rácin , L.Linhart - A.Volfová  - M.Havlík , P.Mizera

4. Kolo  neděle 6.3. 13:00  FK Liteň - FK Komárov  4 : 5 / 3 : 4 /

S.Branný - J.Polách, E.Ivanov ,  M.Lukavský - D.Bělohlávek , P.Rácin , V.Kramárik - J.Hošek   - P.Mizera

2 x J.Hošek , P.Rácin , D.Bělohlávek , V.Kramárik

2. Kolo středa 9.3. 16:30  FK Komárov - FK Olympia Zdice  7 - 1 / 3 - 1 /

M.Garanič - M.Hochmann , E.Ivanov , M.Lukavský - D.Bělohlávek , P.Rácin , V.Kramárik - J.Hošek  - L.Linhart , P.Mizera

3x V. Kramárik , 2x J.Hošek , P.Rácin , D.Bělohlávek

Konečná tabulka Zimní ligy 2022 v Žebráce

1. FK Králův Dvůr U13

2. FK Králův Dvůr U12

3. FK Komárov

4. Olympie Zdice

5. FK Liteň

6.TJ Felbabka

7. Spartak Žebrák

8. Cerhovice/Drozdov

nejlepší brankář turnaje : M.Garanič FK Komárov


 

 

 

Rozlosování  podzim 2021 - OP mladších žáků skupina C

Středa 1. 9. 2021 17:30 Komárov - Drozdov / Cerhovice  10:0/4x P.Rácin , 2x V.Kramárik , 2x M.Lukavský , A.Volfová , D.Bělohlávek /

Čtvrtek 2.9. - neděle 5.9.2021 – soustředění Smetanova Lhota

Pátek 10. 9. 2021 17:30 Žebrák - Komárov 3 - 10 / 2 - 6 /  / 3x A.Volfová , 2x J.Hošek , V.Kramárik , D.Bělohlávek , S. Štefanová , O.Šlechta , P.Rácin /

Pátek 17. 9. 2021 17:30 Komárov - Svatá / Broumy  8 - 1 / 4 - 0 / / 3x P.Rácin , A.Volfová , O.Šlechta , J.Hošek , S.Štefanová , V.Kramárik /

Pátek 24. 9. 2021 16:00 Hořovice B - Komárov 1 - 2 / 1 - 2 / P.Rácin , V.Kramárik

Pátek 1. 10. 2021 17:00 Komárov - Zdice  0 - 0

Pátek 8. 10. 2021 17:00 Felbabka - Komárov  0 - 5 / 0 - 4/  2xV.Kramárik , J.Hošek , P.Rácin , A.Chlustina

Pátek 15.10. 2021 Volno Komárov

Pátek 22. 10. 2021 16:00 Zdice - Komárov - náhradní termín neděle 14.11. 10:15   0 - 1 / 0 - 1 / V.Kramárik

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Komárov 7 6 1 0 36:5 19
2 Hořovice B 7 5 1 1 48:11 16
3 Zdice 7 4 1 2 36:10 13
4 Felbabka 6 2 1 3 15:19 7
5 Svatá / Broumy 7 2 1 4 18:24 7
6 Žebrák 7 2 0 5 18:51 6
7 Drozdov / Cerhovice 7 0 1 6 8:59 1

 

Střelci v mistrovských zápasech :

10 gólů - Pája Rácin 

8 gólů - Vojta Kramárik

5 gólů - Aneta Volfová

4 góly - Kuba Hošek

2 góly - Ondra Šlechta

            - Máťa Lukavský

             - Sára Štefanová

                  - Domča Bělohlávek

     1 gól - Adam Chlustina