Mladší přípravka

Mladší přípravka

Trénink : 

úterý a čtvrtek 16:00-17:30

Máme zájem o malé fotbalisty ročníků 2015 a mladší.

Kontakty na trenéry : 

Josef Zeman - tel.: 723252358 , e-mail: Zemanjosef@centrum.cz

Jan Vydra - tel. 608113333 , e-mail : j.vydra@odvystav.cz

Filip Motejl - tel. 778072223

Přípravky losovací aktiv - Tmaň / Kulturní dům / - čtvrtek 29.2. 2024

- 18h mladší přípravka + minipřípravka

OP Beroun - skupina Q2 / jaro 2024 / - semifinálová skupina

  1. FK Komárov
  2. SK Cembrit Beroun A
  3. TJ Svatá
  4. Fotbalový klub Olympie Zdice
  5. SK Cembrit Beroun C
  6. TJ VČS Tmaň

 

Turnaje OP Beroun - jaro 2024

sobota 6.4.2024 14h - Cembrit Beroun A

FK Komárov - Cembrit Beroun A  0:5

FK Komárov - Cembrit Beroun  C  6:1

FK Komárov - Tmaň  2:1

FK Komárov - Svatá   2:2

FK Komárov - Zdice A    4:4

sobota 13.4.2024 9h - Cembrit Beroun C

FK Komárov - Cembrit Beroun A  4:3

FK Komárov - Cembrit Beroun  C  3:1

FK Komárov - Tmaň  6:4

FK Komárov - Svatá   2:0

FK Komárov - Zdice A    9:3

sobota 20.4.2024 10h - Zdice

sobota 27.4.2024 14h - FK Komárov

sobota 11.5.2024 9:30h - Tmaň

sobota 25.5.2024 10h - Svatá

 

Turnaje v hale:

3.12. 2023 Dolní Břežany - 5.místo

6.1. 2024 Dolní Břežany - 3.místo

27.1.2024  Černošice - 1.místo FK Komárov !!!

Přihlášené týmy :  1. FK Králův Dvůr 2016,  2. FK Lety  3. Baník Sokolov  4. TJ Zaječov,  5. FK Komárov ,  6. FK Meteor  Tábor  7. FK Kohouti  Rokycany,  8. FK Svatá 

17.2. 2024  Dolní Břežany - 1.místo FK Komárov !!!

2.3. 2024 Dolní Břežany - 5.místo

31.3. 2024  Všeradice - 3.místo

 

Přihlášené týmy :  1. AFK Loděnice A  2. AFK Loděnice B,

3. TJ Jiskra Domažlice,  4. FK Komárov ,  5. SK Cembrit Beroun,  6.  .....

 

OP Beroun - skupina C

 FK Komárov , Drozdov , Králův Dvůr A , Zaječov , Lochovice

Turnaj 9.9. 2023 14h  - K.Dvůr

FK - K.Dvůr A  5 - 2

FK - Zaječov 3 - 0

FK - Lochovice 8 - 0

FK - Drozdov 5 - 1

Turnaj so 23.9.2023 10h - Drozdov

FK - K.Dvůr A  3 - 7

FK - Zaječov 4 - 1

FK - Lochovice 4 - 1

FK - Drozdov 0 - 5

Turnaj so 30.9.2023 - Zaječov

FK - K.Dvůr A  3 - 2

FK - Zaječov 9 - 0

FK - Lochovice 6 - 1

FK - Drozdov 3 - 3

Turnaj so 7.10.2023 - Lochovice

FK - K.Dvůr A  1 - 3

FK - Zaječov 5 - 0

FK - Lochovice 8 - 2

FK - Drozdov 2 - 2

Turnaj so 14.10.2023 - Komárov

FK - K.Dvůr A  2 - 1

FK - Zaječov 5 - 0

FK - Lochovice 9 - 3

FK - Drozdov 7 - 2

 

Tabulka celková

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Králův Dvůr A 20 15 1 4 102:45 46
2 FK KOMÁROV, z.s. 20 14 2 4 88:40 44
3 Drozdov 20 13 3 4 84:43 42
4 Zaječov 20 5 0 15 43:85 15
5 Lochovice 20 0 0 20 29:133 0

 

- mladší přípravka FK Komárov postoupila do semifinalové skupiny na jaře 2024 !!!