1.poločas

O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , S.Birovash - V.Kramárik , S.Branný  - J.Hošek , M.Havlík

Chyběli : M.Lukavský - zranění , E.Vedlich a D.Mrkáček

Do zápasu jsme vstoupili nejlíp jak to šlo.Vojta v 1.min utekl po levém křídle a z malého vápna vystřelil k přední tyči a vedli jsme 1 - 0.Potom jsme se zastřelovali , kdy brankář domácích byl několikrát venku z branky ,ale buď někdy zbrkle nebo nepřesně pálili Vojta a Domča.V 19.min už takhle Domča přehodil brankáře a vedli jsme  2 - 0.Pak jsme na chvíli nechali i hrát domácí a nechali je kopat dva rohové kopy,ale bez šance na snížení.

2.poločas

Do druhé půlky jsme šetřili Kubánce , který si stěžoval na táhání třísla . V 39. min po kombinaci ve středu hřiště Steve poslal do brejku Vojtu , který bežel z poloviny sám na brankáře a zamířil přesně k tyči a bylo to  0 - 3 .Dál jsme snažili kontrolovat hru a pár slibně rozehraných akcí nedotáhli do zakončení. V 49.min po napadaní rozehrávky domácích Stevem se balon dostal míč na pravou stranu k Márovi , který centroval před branku a domací brankář si sraazil míč do vlastní sítě 0 - 4 . V 69.min zase napadal dobře Sergej a vybojoval penaltu , kdy střelu letící do branky , zastavil domácí obránce rukou. Penaltu s přehledem proměnil Ráďa 0 - 5 . V poslední minutě se po levém křídle jako v první minutě rozeběhl Vojta a ze strany z blízkosti branky dal výsledku konečnou podobu 0 - 6.