O.Kyncl - D.Mrkáček , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , S.Birovash  - V.Kramárik , S.Branný - M.Garanič , M.Lukavský , E.Vedlich , J.Hošek , M.Havlík

Do Komárova přijel tým Všeradice/Liteň , který měl o bod míň než my.Dneska jsme byli komplet až na Máťu, který stále laboruje se zády/byl připraven i to chvíli 1.půli zkoušel/.Zápas jsme začali docela vlažně , balóny se nám odrážely od nohy a nechtělo se nám moc vyvinout tlak na hosty a jít do soubojů.Přesto jsme hosty k ničemu nepustili a trefili Vojtou tyč.Největší šanci měl  znovu Vojta, který šel na brankáře sám a zbrkle vystřelil do něho.

Do 2.půle jsme vstoupili o trochu více aktivněji a bylo to znát,že jsme si vytvářeli šance. První hned v 38.min proměnil Vojta a vedli jsme 1 - 0 .Nejhezčí akce zápasu byla v 51. min ,když Štěpa vzal balón ve středovém kruhu a po lajně všem utekl a od lajny poslal centr do vápna , kde Vojta hlavou nedal šanci brankáři hostů a bylo to 2 -0 . Hned po rozehrání se dostal znovu Vojta k míči a zdálky z pravé strany vymetl šibenici 3 - 0 .Pak jsme mysleli , že je po zápase a zase přestali hrát.Nakopnutý balón hostů na branku podcenil Ondra v brance a zůstal na půli cesty a balón ho přeskočil a zapadl do naší sítě 3 - 1.Zaskočeni jsme se předháněli v nepřesnostech a byla to hrozná holomajzna.V 62. min jsme ve stredu hřiště vykombinovali míč a Kuba poslal do brejku Ráďu , který v klidu proměnil a zvýšil na 4 - 1 .Za chvíli v 64. min jsme otočili rychle hru z prava do leva a Ondra šel sám na branku a neomylně poslal k bližší tyči a bylo to 5 - 1  a tímto skóre skončil celý zápas.