1.poločas

M.Garanič - O.Kyncl , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , S.Birovash - V.Kramárik , J.Hošek  - E.Vedlich , M.Havlík

chyběli : M.Lukavský - zranění , S.Branný , D.Mrkáček

V Prsaskolesích se do branky postavil Mára / Ondra si ve čtvrtek narazil palec , tak se postavil do pole na pravého beka /.V 1.min utekl po křídle Domča a střelou do prostřed brány nachytal domácího brankáře 1 - 0 .Potom jsme několik šancí ještě zahodili , ale v 8.min dával na 3 - 0 Štěpán , hned v 9.min zvyšoval Ráďa na 3 - 0.V 11.min vstřelil svůj 1.gól Vojta 4 - 0 .Ve 13.min po centru Domči zavíral hlavou na zadní tyči Sergej 5 - 0 .V 27. a 28.min dával Vojta na 6 - 0 a 7 - 0. Poslední gól do poločasu vstřelil Ráďa na 8 - 0 .Na konci jsme poločasu nechali vstřelit domácí jediný gól 8 -1 .

2.poločas

Ve druhé půli jsme stále drželi balón na svých kopačkách,ale tolik jsme se do šancí netlačili a když už tak jsme nechali vyniknout domácího brankáře.V 56.min se  po kombinaci na pravé straně dostal za obranu domácích Domča a pěknou střelou křížem dal na 9 - 1 . Za dvě minuty v 58.min po rohu odražený míč z penalty uklidil do branky Štěpán 10 - 1.Za další minutu v 59.min dával Vojta na 11 - 1 svým čtvrtým gólem v zápase . V 69.min na konečných 12 - 1 dal Ráďa , který tak vstřelil hatrick v zápase.V tomto zápase si odbyl zápasovou premiéru ve starších žácích Eda.