1.poločas

Sestava FK : O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , M.Piňkovskyj , R.Marek (c) , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Branný  -  J.Hošek , S.Birovash , E.Vedlich , B.Dushchak

chyběl : P.Rácin - po nemoci

Na domácím hřišti jsme přivítali sice poslední tým tabulky , který na jaře má slušné výsledky a na konci přestupního termínu byl posílen návrátilci z Hořovic.Nám chyběl ve středu zálohy Pája , ale jinak už další nechyběl .Začli jsme sice náporem , ale hra byla pomalá a nevyužívali jsme přenesení hry na strany. Přesto už v 5.min Steve dal na 1 - 0.Potom jsme byli v koncovce nedůrazní a nebo trefili tyč.v 9.min po rohovím kopu Vojty dával Štěpa hlavou na 2 - 0. Pořád jsme pokračovali v dobývání branky hostů , ale Domča po úniku mohl přihrávat Kubovi na penaltu , ale střílel těsně vedle.v 17.min už Domča svůj únik zakončil střelou podél brankáře 3 - 0. Na konci poločasu znovu z rohu dával Štěpa na 4 - 0 .

2.poločas

Druhou půli obraz hry byl podobný , pod ztrátou koncentrace jsme nechali hosty i občas usadit se na naší polovině,ale do žádné šance jsme je nepustili. V 41.min znova Domča utekl a dal na 5 - 0 .Další jeho úniky skončili na brankáři hostů , kde to spíše měl rešit nahrávkou na Kubu, Steva a Vojtu , který by to dávali do prázdné branky.v 55.min po rohu na zadní tyči zavíral Emo a zvyšoval dorážkou na 6 - 0. V 63.min rychlý kontr od našeho vápna , kdy Mára na půlce našel Vojtu, který vysunul Steva a ten proměnil svoje sólo na 7 - 0 , kdy udělal kličku brankáři a do prázdné branky zavěsil.v 65.min proměnil i Maťa svůj další nájezd z levé strany a bylo to 8 - 0. V poslední minutě se z trestňáku trefil Vojta a uzavřel konečné skóre na 9 - 0.