1.poločas

Sestava FK : O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , D.Mrkáček , A.Kyncl - D.Bělohlávek , P.Rácin , R.Marek (C) , M.Lukavský - S.Branný , S.Birovash  - M.Piňkovskyj , J.Hošek , B.Dushchak

chyběli : V.Kramárik a O.Šlechta - dovolená , Š.Šměhlík - nemocný , E.Vedlich - velikonoční prázdniny

Do Berouna na UMT jsme jeli oslabeni , ale šli nám pomoct Dan s Tondou . Začátek zápasu byl vyrovnaný , vetšinou se hra odehrávala uprostřed hracího pole. Snažili jsme se pak po lajně dostávat do pokutového území,ale nedotáhli jsme akce do konce. Domácí zahrozili závary po několika rozích. Postupem času jsme uklidnili hru a balon dali víc na zem a začali si vytvářet i šance , ale stále bez konečného efektu . Když ve 27.min zpoza vápna vystřelil Ráďa a domácí brankář to jen horko těžko vytlačil na břevno a od toho se to odrazilo do branky a vedli jsme 1 - 0 .Další šance nečekaly dlouho , Stevovi brankář vyrazil křížnou střelu na tyč a do rohu. Ve 34.min po kombinaci ve středu pole , kdy z ní Ráďa poslal kolmici na Steva a ten se nemýlil a vedli jsme 2 - 0 .Hned po minutě jsme napadli domácí při rozehře a z toho Steve svým druhým gólem zvýšil na 3 - 0 a do kabin jsme šli s parádním náskokem .

2.poločas

Sestava FK : O.Kyncl - M.Piňkovskyj , E.Ivanov, A.Kyncl , M.Garanič - D.Bělohlávek , D.Mrkáček , R.Marek , M.Lukavský - S.Branný , S.Birovash - P.Rácin , J.Hošek , B.Dushchak

Během druhé půle jsme protočili všechny hráče a domácí do ničeho moc nepouštěli a co prošlo sebral pozorný Ondra v brance. Dopředu jsme se snažili zvýšit svůj náskok a přidat další góly.Po krajích se do vápna dostávali Domča s Máťou a středem se tlačil Ráďa.v 57.min už to vyšlo , Máťa zatáhnul po lajně balón a vrátil ho Stevovi , který z rohu vápna poslal centr do pytle a Domča naběhl za obránce a z voleje trefil mezi nohy brankáře 4 - 0 .  V 67.min po kombinaci , kdy jsme přenesli hru na druhou stranu a Máťa šel do vápna sám a s přehledem upravil na konečných 5 - 0 . Dúležité 3 body z Berouna !