1.poločas

Sestava : O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , R.Marek , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Branný - M.Piňkovskyj , J.Hošek , S.Birovash , B.Dushchak

chyběl : E.Vedlich

První mistrovský zápas na jaře jsme sehráli na domácím hřišti s týmem Svatá/Broumy.Od první minuty jsme se usadili na polovině hostů a ve 2.min centroval Ondra z levé strany do vápna a jeho centr zapadl ke vzdálenější tyči 1 - 0 .Dále jsme pokračovali v tlaku,ale nebyli jsme v koncovce důrazní a nebo jsme netrefili bránu. V 11.min znovu Ondra centroval ze své strany a našel nabíhajícího Domču u vzdálenější tyče a bylo to 2 - 0.V 16. min poslal Steve perfektní pas z naší poloviny a Domča šel sám na hostujícího brankáře a s přehledem proměnil 3 - 0.Protočili jsme sestavu a do hry se dostali i ostatní hráči ,ale přidat další gól se nám nedařilo, až ve 30.min znovu se trefil Domča a zkompletoval hattrick 4 - 0.

góly FK : 2.min O.Šlechta , 11.,16. a 30. min D.Bělohlávek

2.poločas

Ve 2. půli jsme pokračovali v dobývání hostující obrany a znovu nedůrazem na těžším terénu se nám nedařilo zvýšit skóre.V 45.min nejvýše na Vojtův rohový kop vyskočil Štěpa a hlavou zavěsil do šibenice 5 - 0.Za dalších 5. min po centru Domči ze strany se trefil Vojta a bylo 6 - 0 . Tímto sk=orem zápas už skončil , ikdyž jsme si další šance vytvořili.

45.min Š.Šmehlík , 49.min V.Kramárik