O.Kyncl-D.Mrkáček , E.Ivanov , Š.Šmehlík - D.Bělohlávek , P.Rácin , R.Marek , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Birovash - M.Garanič , J.Hošek

Dnešní zápas kdybychom hráli dalších 70 min.,tak góla nedáme.Byli jsme v koncovce nedůrazní a nechali vyniknout domácího brankáře.Přízbůsobili se hře domácích,hráli jsme bez pohybu a nevyužívali celé hřiště,hlavně po křídlech.První půli jsme hráli do kopce a proti větru a nejvetší šanci měl Sergej,který netrefil prázdnou branku.

Druhou půli jsme hráli na polovině domácích,ale nepřesnostmi a nedůrazem gól jsme nevstřelili a zápas skončil remízou.