1.poločas

M.Garanič - M.Havlík , O.Šlechta , L.Linhart - E.Vedlich , P.Rácin , D.Bělohlávek - J.Hošek - P.Studený , M.Hůrka , F.Kareš , J.Rydrych

Chyběli : M.Lukavský - zranění , P.Mizera

Na začátku zápasu jsme se zastřelovali,než jsme udeřili ze vzduchu.První gól v 5.min vstřelil z rohu hlavou Lukáš a druhý přidal také z rohu a hlavou ve 13.min Pája.Za minutu přidal ve 14.min Eda třetí gól.Zápas jsme kontrolovali a domácí do ničeho nepustili a opět prostřídali všechny hráče.Poločas skončil 0 - 3.

2.poločas

Hned po změně stran ve 32.min dal Eda na 4 - 0 .Ve 39.min si svůj gólový účet otevřel Kubánec a ve 42.min přidal svůj druhý gól 0 - 6 .Potom už se zápas dohrával a i při ztrátě koncentrace jsme pustili domácí na naší půlku a do blízkosti Máry.Výsledkem zápasu je naše vítězství 6 - 0 z venku.