1.poločas

M.Garanič - M.Havlík , O.Šlechta , L.Linhart - D.Bělohlávek , P.Rácin , E.Vedlich - J.Hošek - M.Hůrka , P.Studený , F.Kareš

chyběli : M.Lukavský - zranění , P.Mizera

Do zápasu jsme šli bez zraněného kapitána Máťi,kterého ve středu obrany i jako kapitána zastoupil Ondra / poslední zápas už na tomto postu dohrával/.Do branky se po dvou zápasech vrátil Mára.První poločas jsme hráli do kopce,kdy se v 5.min prosadil poprvé Domča 1 - 0.Domací hrozili brejky svým kapitánem a my se předháněli v neproměňování šancí / hlavně Filip měl několik příležitostí sám před domácím brankářem/.Ve 12.min zvýšli Kuba na 2-0 a ve 23.min přidal Eda na 3 - 0 a tímto skóre skončil 1.poločas.

2.poločas

Ve 2.půli jsme se tlačili před branku domácích , ale buď jsme zahazovali jednu šanci za druhou nebo nás vychytal druhý brankář domácích.Když jsme zvýšili během druhé půle tlak na domácí,tak přišli i góly.Ve 48.min Domča davál na 4 - 0 a hned za minutu / 49.min/ ránou zpoza vápna 5 - 0 Pája.Za další minutu /50.min / Ondra zvyšoval na 6 - 0 .Na konečných 7 - 0 dával Kuba v 55.min.