1.poločas

M.Hůrka - M.Havlík , M.Lukavský , O.Šlechta - E.Vedlich , P.Rácin , D.Bělohlávek - J.Hošek - L.Linhart , P.Studený ,F. Kareš , P.Mizera

chyběl : M.Garanič - zranění

Do zápasu jsme vstoupili laxně a v 1.min jsme po chybě a následným faulu hostům penaltu.Pak nám trvalo než jsme se dostali kapku do hry.Podařilo se nám vyrovnat z rohu v 8.min. O.Šlechtou. Znovu z rohu v 15.min O.Šlechta nás dostal do vedení 2-1.Pořád jsme se nemohli do tempa a když jsme si vypracovali šanci,tak se nám z ní nepodařilo vstřelit gól.

2.poločas

Do druhé půle jsme vstoupili úplně stejně hrůzostrašně jako do první půle.Z rozehrávky hosté prošli jak nůž máslem středem až do samostatného nájezdu na našeho brankáře a vyrovnali na 2-2.Naštestí v 35. min dal O.Šlechta na 3-2 a zkompletoval tak hatrick.Máťa už nemohl s bolavými zády pokračovat v zápase,tak ho ve středu obrany zastoupil Ondra.V 50.min dal uklidňující gól na 4-2 Domča a za chvíli v 53.min zvýšil na 5-2 Kuba.V samém závěru upravil konečné skóre Pája na 6-2.Dnešní zápas jsme vydřeli až do samotného závěru,nehráli jsme dobře a na ose týmu byla znát únava z náročného 3 týdenního programu,chyběl nám Mára.Ale zase musíme ocenit soupeře,který hrál velmi dobře a byl to určitě nejlepší soupeř,který proti nám zatím hrál v této sezóně.