Sestava FK : M.Garanič - M.Havlík , M.Lukavský (C) , L.Linhart - D.Bělohlávek , P.Rácin , P.Studený - J.Hošek - M.Vališ , P.Jelínek

chyběli : O.Šlechta - dovolená , E.Vedlich a F.Kareš - velikonoční prázdniny , D.Voloshyn - nedorazil , J.Havlík

K prvnímu mistrovskému zápasu / minulý zápas pro nezpůsobilý terén je odložen na úterý 25.4. 17:30/ v jarní části jsme zajížděli na půdu SK Chlumec . Zde nás čekalo hodně malé hřiště a houževnatý soupeř. Od začátku jsme se snažili kombinovat a ohrožovat domácí branku. Zastřelovali se Pája / jednou trefil tyč / i Domča . V 15.min jsme dali na 1 - 0 , kdy Domča dal do lajny Markovi,který zatáhl po lajně a vrátil Pájovi , který s přehledem proměnil k zadní tyči . Potom ve zbytku jsme se snažili zvýšit náš náskok , ale už žádný gól nepadl. Domácím jsme v závěru zbytečně umožnili zahrávat pár rohových kopů , kdy to občas proletělo celým naším pokutovým územím .

Ve druhém poločase jsme pokračovali v kombinaci a snahou o zvýšení náskoku. Ve 42.min Mára nahrál na střed Pájovi a ten vyslal kolmici na Domču a ten postupoval sám a bezpečně proměnil na 2 - 0 . Potom už se dohrával zápas v poklidu a když ještě v 52.min upravil Domča na 3 - 0 bylo po zápase. V omto zápase si odbyl za mladšá žáky premiéru M.Vališ . Obranu si dirigoval Máťa , kde mu sekundovali Lukáš s Markem . V záloze hráli prim Domča s Pájou . V útoku se sdrnatě pral s většími kluky Kuba , jen mu chybělo vstřelit gól.