Sestava FK : P.Štochl - J.Garanič , V.Motl , Š.Šmehlík , T.Polách - D.Řepík , O.Pos , Vl.Bomko , T.Dvořák - V.Lehedza , A.Kubačák - D.Mrkáček , M.Pech

chyběli : J.Šlapák , A.Kyncl - dovolená , S.Bomko  , V.Pos

K prvnímu mistrovskému zápasu po zimní přestávce jsme přijeli do Roztok k Berounce. Celý týden se neřešili omluvenky a nemoci , tak se starších žáků šel pomoci Štěpán , který nezklamal a odehrál svůj standard.Čekalo nás malé hřiště a hrozně hrbolaté , tak fotbal se moc čekat nedal , jenom válka.Trvalo nám to skoro polovinu první půle, než jsme pochopili , že se musí hrát jednoduše po prvním doteku dlouhé balony za obranu a jít do toho. Měli jsme i šance , kde hlavně Davidova volala po gólu . Valy se zastřeloval mimo branku.Ve 39.min jsme se dočkali gólu , kdy Adam byl důrazný a prodloužil ve vápně balón a před Davidem byla prázdná branka a vedli jsme 0 - 1.

Sestava : P.Štochl - J.Garanič , V.Motl , Š.Šmehlík , T.Polách - D.Řepík , D.Mrkáček , Vl.Bomko , M.Pech - V.Lehedza , A.Kubačák  - T.Dvořák , O.Pos

Druhá půle začala pro nás začala výborně po dlouhém nákopu se za obranu dostal David a zvýšil na 0 - 2 . Potom jsme si vytvořili další šance , kdy znova David se dostal za obranu a stačilo skákající balón trefit placírkou a přehodit domácího brankáře.Další trestňák Valyho zastavily hýždě domácího obránce.Měli jsme několik rohů , ale bez efektu. V 64.min jsme zbytečnou individuální chybou dostali domácí do hry, kdy autové vhazování domácích u postraní čáry stačilo poslat levačkou ragbyově až pomalu do řeky. Jenže Venca si to nechal skočit a uteklo mu to a stojící útočník se do toho opřel a zapadlo to ke vzdálenější tyči a 1 - 2 .Během minuty další individuální chyba , kdy vysoký balón z hlouby pole domácí nakopli na naší půlku a Tomáš zase měl jenom poslat míč zpět . Zamotal se do toho a ještě to mohl Venca odehrát , ale zase nehrál z první a domcí šel sám na branku. Střílel z poza vápna a Pája si nepohlídal kde stojí a bylo 2 - 2 .Po chvilce jsme z toho šoku oklepali a zase si vytvořili šance , kde David sám mezi penaltou a malým vápnem trefil do nohou brankáře , kde mu zývala odkrytá půlka branky. Valy se pěkně uvolnil u brankové čáry a navedl si baón na roh malého vápna a jeho pumelenice mířící do brány trefila obránce přímo na ciferník / vidí hvězdičky ještě teď /. Za chvíli se nám podařilo vstřelit gól na 2 - 3 , kdy Vlado pěkně po zemi poslal středem balón do vápna Valy si na něj naběhl a nedal brankáři šanci , kdy o břevno to zapadlo do sítě. Jenže k překvapení všech domácí pomezní / mladý kluk / měl praporek nahoře a rozhodčí tendenčně , ikdyž to viděl písknul ofsajd !!! Už to vypadalo , že se zápas dohraje a skončí dělbou bodů , jsme udělali další chybu Pája si to mohl zpracovat a poslat dlouhý míč křížem ,ale hrál to z první a jeho vrtule skončila v autu a po něm jsme udělali faul a z trestnýho kopu jsme nechali na malém vápně volného domácího hlavičkovat 3 - 2!!.

Tak jsme přišli o body a v dalších zápasech je co napravovat . Ještě jsme přišli o dva balóny utopené v řece / u náhonu jsme pro ně byli,ale domácí nám s nima utekli / , to jen pro ukázku jak to tam bylo "přátelské prostředí "