1.poločas

P.Štochl - A.Kyncl , J.Šlapák , V.Pos , T.Polách - D.Řepík , O.Pos , Vl.Bomko , S.Bomko - V.Lehedza , A.Kubačák - J.Garanič , T.Dvořák , D.Mrkáček , M.Pech , V.Motl

Další domácí zápas náš dorost přivítal tým Všeradice/Liteň , který byl v tabulce na 3.místě 5 bodů za námi.Stále laboruje se zraněním kapitán V.Motl, který byl aspoň připraven na lavičce.Po 3 zápasovém trestu se vrátil do sestavy David . Po počátečním oťukávání se v 5. min po lajně rozběhl David a i se ve vápně vyhnul zákroku hostujícího obránce a od lajny vrátilna penaltu Valymu, který umístil střelu k tyči a bylo to 1 - 0 . O pět minut později znovu Valy zvyšoval střelou na 2 - 0 .V 15. min po lajně znovu pelášil David a tentokrát ho hostující obránce zastavil nedovoleně a kopala se penalta,které se ujal jako exekutor David a střelou k tyči nedal brankáři šanci 3 - 0 .Vypadalo to pěkně 15. min a vedení 3 - 0 ,ale jak jsme je lehce po hezkých akcí dali, tak lehce jsme je mohli dostat, protože v obraně byly velké chyby a moc jistotou jsme neoplývali.Do předu jsme byli stále nebezpeční , kdy Valy trefil 2x tyčku . Vzadu jsme si ale koledovali více a více , až v 38.min nedůrazný zákrok Páji a následný odkop byl namazání na penaltu, kde hostující útočník prostřelil vše před ním do naší sítě.Klid přidal gól Vlada v 1. min nastavení , kdy patou usměrnil náhrávku z křídla.

2.poločas

Ve druhé půli se v 54. min znova prosadil Vlado a dával na 5 - 1 a o minutu později na zadní tyči  na jedničku zavíral centr Standa a přidal na 6 - 1. Tím bylo o výsledku zápasu rozhodnuto . Hosté se snažili zkorigovat výsledek , ale své akce už moc nedotáhli do zakončení a my mohli z brejků navýšit skóre,ale taky jsme už byli nepřesní . Konečnou podobu výsledku dal v 86. min střelou David a zápas skončil 7 - 1 našim vítězstvím.