P.Štochl - A.Kyncl , J.Šlapák , V.Pos , T.Polách - S.Bomko , O.Pos , Vl.Bomko , T.Dvořák - V.Lehedza , A.Kubačák  - J.Garanič , D.Mrkáček , L.Mudra

chyběli : V.Motl - zranění , D.Řepík - trest , J.Drbohlav , M.Pech

Na další zápas jsme zajížděli do Dalekých Dušníků stále bez zraněného kapitána V.Motla a distancovaného D.Řepíka.Domácí se na nás připravili a vzadu měli urostlé kluky a dopředu je zdobila rychlost.Dneska nám to nešlo a trápili jsme se.Přesto v 35.min O.Pos nás poslal do vedení.

Druhá půle pokračovala naším trápením  v 68.min Vlado z penalty zvýšil na 2 - 0 .Místo uklidnění jsme hned z rozehrání domácím darovali penaltu na 2 - 1 . Klid do zbytku zápasu nám kapku dal trestný kop Valyho v  77.min na 3 - 1.