1.poločas

Sestava : P.Štochl - A.Kyncl , V.Motl , J.Šlapák , T.Polách - J.Garanič , O.Pos, Vl.Bomko , D.Řepík - V.Lehedza , A.Kubačák - M.Pech , D.Mrkáček , S.Bomko

Chyběl : T.Dvořák , V.Pos

Poprvé na jaře doma se také představil dorost , kdy hostil na domácím hřišti Jesenici. Od začátku jsme se snažili tlačit před hostující branku , ale při finální fázi jsme byli nepřesní . Vzadu jsme museli být od začátku obezřetní před brejky hostů. Do první veliké šance se dostal Valy , kdy po průniku Adama / který skončil na střetem s brankářem / se dostal odražený míč k Valymu a ten z otočky trefil brankáře.Ve 13. min po rohovém kopu Davida se ue vzduchu hlavou trefil Valy a vedli jsme 1 - 0.Znovu jsme se snažili pokračovat v ůtočení na hostující branku , ale bez úspěchu.v 21. min jsme nezachytili kolmici hostů na svého útočníka a ten po našem nedůrazu bežel sám na našeho brankáře a bylo srovnáno 1 - 1 .Hned jsme se po rozehrání snažili vrátit vedení na svoji stranu , ale nebyli jsme dostatečně přesní.V 26.min jsme středem hráli kolmý pas , který prodloužil Martin na Vlada a ten postupoval s obráncem do pokutového území,kde si zasekl balón a odskočil od obránce a s přehledem k tyči dával na 2 - 1 .Ve 34. min po naší akci ze strany a následném centru se k míči na penaltě dostal Adam a přízemní střelou zvyšoval o dva góly na 3 - 1.

 góly FK : 13. min V. Lehedza , 26.min Vl. Bomko , 34.min A.Kubačák

hosté : 21.min D.Votruba

2.poločas

Ve druhé půli jsme se snažili navýšit náš náskok , ale zahazovali jsme i tutové šance volající po gólu. Po samostatné akci Vlada jsme kopali pokutový kop , ke kterému se nanominoval brankář Pája a místo uklidnění a zvýšení náskoku přestřelil vysoko nad břevno.Hosté se snažili ještě přiblížit na rozdíl gólu , ale vzadu už jsme hráli na jistotu a do ničeho hosty nepustili a připsali si 3 body do tabulky.