Poslední zápas podzimní části

Sestava: O. Bleha - A. Suchý, P. Ženíšek, M. Pužík (C), O. Lang -  A. Vokáč ml., V. Zítek (61' M. Nedvěd), A. Vokáč st. (46' V. Nedavaška), K. Vajs, J. Mojdl - J. Lukavský

K poslednímu zápasu podzimní části soutěže k nám zavítal další tým z popředí tabulky a to FK Baník Sokolov. Tým, který ještě před 2 lety hrál druhou ligu od začátku prokazoval zkušenosti z vyšších soutěží, jeho hráči se na těžkém mokrém terénu dobře pohybovali a kombinovali. Byli jsme to ale my, kdo se dostal do vedení. O to se zasloužil z pokutového kopu Mojdy a to po faulu na Karla Vajse. Hostům se podařilo o pár minut později vyrovnat, střelu Zázrivce těsně před Ondrou Blehou tečoval jeden z obránců a ten už nestačil míč vytěsnit mimo své tyče. Těsně před koncem poločasu přišel roh hostů, který proletěl naším vápnem a nešťastně se odrazil od Adama Suchého za bezmocného Blehiče 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním zápas otočit a přidat na aktivitě, ve 47.minutě jsme ale po naší nedůslednosti v obraně dostali třetí branku, což naši snahu trochu přibrzdilo. Od 60.minuty jsme začali přebírat aktivitu my a odměnou nám byla snižující branka, kterou po krásném náběhu do vápna vsítil Ondra Lang. Sokolov se pak trochu zatáhnul a spoléhal na brejky, které jsme přežili i s trochou štěstí bez úhony. My se snažili o vyrovnání, ale ukázalo se, že Baník patří mezi zkušené týmy naší soutěže a zápas dohrál do vítězného konce. Poslední soutěžní zápas tohoto roku nám tedy výsledkově nevyšel, přesto si kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon a to nejen v tomto zápase.

Po polovině soutěže se nacházíme s 23 body na hezkém 6. místě divizní tabulky s bilancí 6 výher, 5 remíz a 4 proher.

Klukům a celému realizačnímu týmu patří velké díky za předvedené výkony. Stejně tak bychom chtěli poděkovat našemu mladému kotli, který nás neúnavně povzbuzuje během všech našich zápasů. Jste úžasní a zasloužíte si obrovské díky!!!

A v neposlední řadě bychom chtěli poděkovat všem příznivcům a divákům, kteří nás během celé podzimní části podporují a chodí na naše zápasy. Děkujeme, velmi si toho vážíme!!!