1. poločas

Sestava: O. Bleha - A. Suchý, P. Ženíšek, M. Pužík (C), O. Lang - V. Nedavaška, A. Vokáč ml., V. Zítek (75' V. Lehedza), A. Vokáč st. (20' M. Nedvěd), K. Vajs - J. Lukavský

V sobotu v brzkých hodinách jsme vyrazili na půdu vedoucího celku naší divizní skupiny, do Mariánských Lázní. I díky těžkému terénu se dal očekávat fyzicky náročný zápas, ale na to jsme byli dobře připraveni. Celý první poločas byl i díky terénu plný nepřesností a osobních soubojů. Po jednom z nich ztratil v 8. minutě Adam Suchý u lajny míč, soupeř ale zakončoval jen do boční sítě. Ve 25' centroval balon do malého vápna Vojta Zítek, domácí brankář si pro něj došel, míč mu ale vypadl z rukou a Karel Vajs stál v pravý okamžik na správném místě a dal zřejmě jeden z nejlehčích gólů své kariéry, z malého vápna do prázdné branky. Soupeř zahrozil až ve 38. minutě, kdy Ondra Bleha bez potíží kryl prudkou střelu po zemi, o 2 minuty déle zblokoval nebezpečný pokus Žéňa. Ke konci poločasu byly k vidění šance na obou stranách. Nejprve Kuba Lukavský po brejku z levé strany neprostřelil domácího golmana. Ve 44. minutě pak domácí kopali roh, který Blehič nejprve vyrazil, k odraženému míči se dostal domácí Řezáč, ale jeho gólovou střelu parádním zákrokem náš brankář zneškodnil a i díky tomu jsme šli do kabin s jednobrankovým vedením.

2. poločas

Ve druhém poločase jsme čekali stupňující se tlak domácích, byli jsme to ale naopak my, kdo měl lepší vstup do druhé půle. V 51' šel Kuba po samostatné akci sám na brankáře, ale jen těsně minul. Od nějaké 55. minuty pomalu přebírali iniciativu domácí a to zejména díky standardním situacím. Po jedné z nich Blehič vyrazil nebezpečný centr do malého vápna a domácí kapitán pak z dorážky branku přestřelil. Kolem 70. minuty nejprve po nebezpečné akci zprava odkopával na poslední chvíli míč Suchoš, o minutu později po rohu domácí hlavou přestřelili, až se v 74' po ztrátě na našem velkém vápně dostal k míči domácí Hošek a ránou pod břevno nedal brankáři Blehovi šanci - 1:1. Po vyrovnávající brance byla vidět snaha obou celků zápas rozhodnout, hráči Mariánek možná více drželi balon, ale šanci jsme si vytvořili my a to po akci Máry Nedvěda po levé straně, kdy zatáhl míč po lajně a předložil dárek pro Kubu Lukavského, který, bohužel, svojí pravou nohou jen těsně minul. Litovat jsme však nemuseli, protože po faulu na Valiho se postavil k trestnému kopu Půža a v 92' s pomocí teče ve zdi nás poslal znovu do vedení - 2:1. Domácí se pak dostali ještě do jedné šance a to hned z následujícího nákopu, Blehič si ale svoji přední tyč pohlídal a míč vyrazil na roh. Ten se mu pak také povedlo zlikvidovat a tak si odvážíme z lázeňského města důležité 3 body.