Souhrn utkání

Sestava: O. Bleha - A. Suchý, P. Ženíšek, M. Pužík (C), O. Lang - A. Vokáč st. (80' M. Nedvěd), J. Lukavský, A. Vokáč ml. (82' V. Zítek), V. Nedavaška, J. Mojdl (46' V. Lehedza) - K. Vajs

Po dvou vítězných zápasech jsme s notnou dávkou očekávání vyrazili na hřiště v té chvíli druhého týmu soutěže, pražské Aritmy. Oproti minulému zápasu jsme udělali jednu změnu v základní sestavě, kdy se na post levého beka vrátil po zranění Ondra Lang a jen na lavici zůstal díky menšímu zranění z minulého zapasu s Doubravkou Mára Neděd. Očekávali jsme zápas plný osobních soubojů s tím, že největší zbraní soupeře jsou standardní situace a presink uprostřed hřiště, kdy chtějí soupeře donutit k chybě a rychlým brejkem se dostat do zakončení. Naše predikce se beze zbytku naplnila a tím, že i my jsme věděli, že zápas bude o jedné chybě, dávali jsme si na podobné ztráty ve středu hřiště pozor a tím pádem se ze zápasu stala spíš taktická bitva plná soubojů, ale s minimem šancí. Domácí měli za celý zápas dva nebezpečné závary v našem vápně, kdy jednou přestřelili branku a po jedné hlavičce zasáhl dobře Ondra Bleha. Stejně tak my jsme si moc příležitostí nevytvořili, až těsně před koncem zápasu se dostal po narážečce do vápna Kuba Lukavský, bohužel chvilku před zakončením na mokrém terénu uklouznul a tak jeho střelu bez problému brankář hostů chytil. Díky tomu jsme mohli vidět opatrný zápas bez branek, bez větších šancí na obou stranách, plný poctivé defenzivy, ale pro oko nezaujatého diváka asi ne úplně vzrušující podívané. My si tak vezeme důležitý bod do tabulky a budeme se snažit ho potvrdit vítězstvím v dalším domácím zápase.