1. poločas

Sestava: O. Bleha - A. Suchý, P. Ženíšek, M. Pužík (C), V. Nedavaška - A. Vokáč st. (88' T. Srp) , K. Vajs, A. Vokáč ml. (80' V. Lehedza), J. Mojdl, M. Nedvěd (70' O. Lang)  - J. Lukavský

Do zápasu s plzeňskou Doubravkou jsme vstoupili aktivně, soupeře jsme napadali, nenechali rozehrát, z čehož hned na začátku rezultovaly 2 krásné střely, nejprve ve 4.minutě trefil Mára Nedvěd tyčku a hned o minutu později vyrazil gólovou střelu Karla Vajse výtečným zákrokem hostující brankář. V 11.minutě jsme se už ale mohli radovat, když jeden z hostujících beků ztratil ve vlastním vápně balon, Karlos přiťuknul míč Mojdymu a ten ukázal svoji zkušenost, když si na malém vápně míč zaseknul a levou nohou nedal brankáři Luhovému šanci. Kolem 20.minuty se hra vyrovnala a i Doubravka ukázala, že umí být nebezpečná. To vzal na své půli míč hostující útočník Ungr, prošel s ním až do našeho vápna, kde ho ale naši poctivě se vracející záložníci zablokovali a odražený balon po střele jednoho z hostů skončil těsně vedle naší tyčky. Kolem 30.minuty nás 2krát podržel Ondra Bleha, kdy jednou reflexivně vyrazil míč nohou do bezpečí a podruhé sblížil samostatně postupujího útočníka tak, že ten ho díky tomu nedokázal prostřelit a svoji ojedinělou šanci tak nevyužil. Ke konci poločasu měl ještě svoji šanci Kuba Lukavský, ale z těžkého úhlu nedokázal nasměrovat míč mezi 3 tyče. Poločas tak skončil naším jednobrankovým vedením.

2. poločas

Do druhé půle jsme nastoupili ve stejné sestavě, soupeř sice udělal nějaké změny, ale nás to nerozhodilo. Dále se hrál relativně vyrovnaný fotbal, hostující tým poslal svého vysokého obránce na hrot a tak bylo jasné, že chce hru zjednodušit a nakopávanými balony dostat naši obranu pod tlak. Kluci vzadu to ale zvládli výborně a když v 55.minutě šikovně přiťuknul Mojdy balon na Kubu, ten nastartoval své rychlé nohy, prohnal se okolo stoperů soupeře a pravou nohou vstřelil náš druhý gol, bylo jasné, že soupeř to bude mít s obratem už hodně těžké. Naše druhá branka zápas víceméně rozhodla, hrálo se pak většinou jen mezi vápny. Doubravka měla sice jeden nebezpečný pokus, kdy vypadlý balon skončil jen těsně vedle naší pravé tyčky, jednu nebezpečnou standardku, kterou vyrazil Ondra Bleha, ale jinak jsme jejich snahu eliminavali. Naopak my jsme měli v posledních 10ti minutách ještě 2 šance, bohužel Kuba Lukavský už neměl tak přesnou mušku a ani jedna ze šancí už nebyla využita. Zápas tedy skončil naším zaslouženým vítězstvím 2:0 a kluci potvrdili důležité body, které jsme přivezli před týdnem z Katovic.