1.poločas

Sestava : Pavel Štochl - Tonda Kyncl , Ondra Dudl , Vojta Pos , Dan Mrkáček  - Standa Matějček , Filip Doležal , Adam Kubačák , Jirka Garanič - David Řepík , Steve Branný  - Tomáš Dvořák , Ondra Pos , Vojta Drška , Láďa Mudra , Martin Pech

Starší žáci tvoří nový tým pro příští sezónu a nastoupili v rámci turnaje proti mladším žákům /2008/ Rokycan.Vedli jsme 1-0 a za chvíli soupeř vyrovnal na 1-1 . Do poločasu jsme ještě přidali 2 góly na 3 - 1.

2.poločas

Ve druhé půli jsme dali na 4 - 1. Hostům se podařilo zkorigovat na 4 - 2 . V závěru jsme přidali ještě pátý gól na konečný výsledek 5 - 2. Byl to první zápas po dlouhé době a v novém složení, kde někteří hráči začali hrát až na jaře a z Újezda přišli Tonda Kyncl a Vojta Drška. Chyběli zraněný Honza Drbohlav a nemocný Jindra Venclíček.