1.Poločas

K prvnímu a zároveň poslednímu zápasu v této půlce sezóny jsme přivítali TJ Kovohutě Podlesí. Celek, který dlouhodobě hraje vyšší příčky I.A třídy.

Po několika měsícovém půstu byla znát nerozehranost a i lehká nervozita, ačkoli šlo pouze o přátelské utkání. Každý z hráču měl na mysli, aby vydžel celý zápas a tak se úvodní minuty nesli v úsporném režimu. Do první příležitosti se po centru Mojdyho dostal Mizi. Jeho střelu obrana zablokovala. Na opačně straně pak došlo k nedorozumnění mezi Hejcim a Márou. Nepovedené sklepnutí hlavou domu musel Mára sám hasit před brankovou čárou. Ve 30´ se díky špatné rozehrávce hosté dostali na hranici vápna. Následoval faul a nepříjemná standardní situace ze středu vápna. Ani pětičlenná zeď nestačila a míč zapadl za Hejciho. Bežík pak hlavičkoval po centru Mojdyho vedle. Hra se poté zase uklidnila a dospěla až do poločasové přestávky.

 

Sestava

Golman

David Hejcman
David Hejcman
č. 1

Obránci

Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8
Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Tomáš Kekstein
Tomáš Kekstein
č. 6
Jan Šubert
Jan Šubert
č. 9

Záložníci

Adam Peták
Adam Peták
č. 21
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Tomáš Srp
Tomáš Srp
č. 13
Filip Mizera
Filip Mizera
č. 5

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Do druhé půle jsem prostřídali, tak aby si zahráli všichni. Ztratili jsme kombinační hru a soupěř nás začal přehrávat. Do vážnější šance se však nedostávali. Pozičním bráněním jsme většinou zábránili všem náznakům šance. Pokud se již hostující útočníci dostali za obranu, nedokázali vážněji ohrozit branku. Naše protiútoky se nedostali dál než po hranici vápna. Zhruba od 70´ se hra začala vyrovnávat. Po dlouhém nákopu Bežíka se dostal Šůba až před brankáře. Svou střelu však poslal přímo do něj. Další příležitost již byla gólová. Po rohovém kopu se míč dotal k Bežíkovi, ten centrem našel osamoceného Mojdyho a vyrovnání bylo na světě. Po prostrčení se do úniku dostal Pety, obelhal kličkou brankáře a upadl. Sudí se obelhat nenechal a penalta se nepískala. Další šanci měl ještě jednou Pety. Jeho střela, po přihrávce Bežíka, jen rozvlnila boční síť. V přeposlední minutě se po přetaženém centru dostal Solárko k hlavičce. Před brankáře se ještě dostal Bežík a strhl vedení hlavou na naši stranu. Do konce utkání už nezbýval žádný čas a tak jsme dokázali otočit zápas a potěšit fanoušky. 

Velmi zajímavý zápas skončil pro nás vítězně. Nutno podotknout, že soupeř byl velmi pohyblivý a kombinačně silný, zejména ve středu pole.

Děkujeme soupeři za kvalitní výkon a fanouškům, že si našli čas přijít a podívat se, že jsme fotbal nezapoměli.