Sestava : O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , R.Marek , M.Piňkovskyj - V.Kramárik , S.Branný - M.Lukavský , J.Hošek , S.Birovash , B.Dushchak

chyběli : E.Vedlich , M.Havlík - zraněný

Poslední přípravný zápas před jarní sezónou jsme sehráli na domácím hřišti FK s vedoucím týmem rokycanského OP TJ Slavoj Mýto. Po zranění byl k dispozici Vojta Kramárik.První gól dal Maksym po nahrávce Domči z křídla. Druhý gól dal Kuba , po narážce s Radkem bežel sám na brankáře a s přehledem zakončil. Třetí gól vstřelil znova Kuba, kdy se uvolnil ve vápně a nedal šanci hostujícímu brankáři . Potom jsme měli další šance , kdy Pája hlavičkoval těsně branky a Domča trefil boční síť. V závěru jsme nechali hosty snížit na 3 - 1, kdy jsme nechali hostujícího útočníka v našem vápně otočit a ten střelou o tyč překonal Ondru.

Sestava : O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , R. Marek , M.Lukavský - V.Kramárik , J.Hošek - M.Piňkovskyj , S.Branný , S.Birovash , B.Dushchak

Druhou půli se trefil Vojta a další tři góly přidal Kuba , znovu rychlo kličkou se uvolnil ve vápně a k vzdálenější tyči jako přes kopírák se trefil.Potom Domča se uvolnil a ve vápně byl podražen a následující penaltu s přehledem proměnil Vojta.Potom jsme po rozehrávce nechali hosty snížit na 8-2.Posledním slovo jsme měli zase my a góly Páji a Máťi jsme uzavřeli skóre tohoto přípravného zápasu na 10 - 2 pro nás.

góly FK : 5x J.Hošek , 2x V.Kramárik , P.Rácin a M.Lukavský