1.poločas

Sestava FK : O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , R.Marek , M.Piňkovskyj - S.Branný , S.Birovash  - M.Lukavský , J.Hošek , E.Vedlich , B.Dushchak

chyběli : V.Kramárik - zraněný , M.Havlík

Na další přípravný zápas jsme přijeli do Sedlčan hrajících krajský přebor na UMT . Od začátku se hra odehrávala ve středu pole, přesto jsme se dostali do dvou šancí . Nejdříve Steve a potom Serhii netrefil z malého vápna odkrytou branku. Domácí zahrozili v další části poločasu , kdy se u brankové čáry nechal lehce obehrát Mára a domácí útočník k přední tyči nedal Ondrovi šanci.Pak se zase hra přelévala na obě strany.Vyrovnání jsme se dočkali po kolmici ze středu hřiště do strany na Domču , který postupoval na domacího brankáře sám a obstřelil ho technickou střelou a bylo to 1 - 1 . Poločas uý se dohrál bez dalších gólů , kdy na obou stranách byli nepřesné střely a nedotažené náznaky šancí , kde zklamaly finální nahrávky.

gól FK : D.Bělohlávek

2.poločas

Druhá půle probíhala podobně jako první , kdy se většinou hra odehrávala mezi brankami . Ikdyž jsme se ve středu hřiště vyrovnali v soubojích s velkými domácími hráči , tak se domácí opticky tlačili před naší branku , kde jsme ale vše rešili bez problémů . Ondra po jednom rohu domácích předvedl bravůrní zákrok skokem ke vzdálenější tyči , ikdyž byl domácí útočník v ofsajdu , tak zákrok byl výborný. My jsme se do útoku osmělovali rychlými brejky po stranách / ať Domča , Máťa , Eda , Kuba a Steve /.Rozhodující gól jsme vstřelili 15 min před koncem zápasu . Rozehrávali jsme Domčou rohový kop , který domácí odvrátili. Odražený balón jsme získali ve středu hřiště a přenesli znovu do lajny na Domču a ten přesným centrem našel na zadní tyči Páju a ten se hlavou nemýlil a vedli jsme 2 - 1 . Pak už jsme s vyjímkou pár rohů domácích zápas dovedli do vítězného konce. V posledních dvou zápasech jsme postrádali našeho elitního střelce Vojtu / tentokrát zranění / , ale i tak jsme kolektivním výkonem zvítězili.

gól FK : P.Rácin