1.poločas

O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Birovash  - J.Hošek , E.Vedlich , D.Mrkáček , L.Linhart, M.Havlík

Chyběl : S.Branný

Poslední podzimní zápas jsme hráli v sobotu dopoledne v Žebráku.Abychom udrželi 2.místo průběžné tabulky potřebovali jsme vyhrát.Do zápasu jsme vstoupili , tak že jsme si mysleli,že se domácí porazí sami.Sice jsme hráli na polovině domácích,ale nebyli jsme v pohybu a už vůbec důrazní do koncovky.Trefovali jsme brankáře domácích , když už jsme se k nějaké střele dostali.Kapku nás uklidnil gól Máti v 24.min , který technickou střelou po zemi ke vzdálenější tyči nedal šanci brankáři. Zbytek 1.poločasu jsme pokračovali v mdlém herním projevu.

2.poločas

O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Birovash  - J.Hošek , E.Vedlich , D.Mrkáček , L.Linhart , M.Havlík

Ve 2. půli jsme o něco více zvýšili úsilí , ale stále to nebylo ono. Sice už jsme se dostávali více před branku , ale pořád jsme byli nedůslední. Vrcholem bylo když Vojta z malého vápna doslova několikrát za sebou bušil do brankáře a až od něj se to odrazilo a trefilo to do levého kolene Kubánce a od něj to zapdlo k levé tyči 0 - 2 /59.min /. Pak už se 2x za sebou trefil do sétě Vojta / 61.min a 65. min /.Ve 2. poločase si odbyl Lukáš svoji premiéru za starší žáky. V 68.min Štěpa křižnou přízemní střelou k levé tyči uzavřel na konečných 0 -5 . Přezimujeme na 2. místě o lepší skóre před Nižborem a 3 body za prvním Cembritem Beroun.