1.poločas

O.Kyncl - D.Mrkáček , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Branný  -  M.Garanič , S.Birovash , J.Hošek

Chyběli : E.Vedlich , M.Havlík - nemoc

Do Komárova přijel vedoucí tým tabulky Cembrit Beroun a byl to souboj o vedení v tabulce.Z kádru nám chyběli Eda a nemocný Marek Havlík.Do zápasu jsme vstoupili špatně, hned ve 2.min nám utekl po lajně hostující útočník a přihrál před branku druhému a bylo to 0 - 1 .Za chvíli v 8. min se to opakovalo a bylo to 0 - 2 ,byli to Ti samí útočníci / nejlepší střelci OP /. Po tomhle šoku jsme se oklepali a začali hrát. Velkou šanci jsme měli , kdy jsme trefili břevno a balón , který se odrazil do země jsme nebyli schopní malým důrazem dopravit do branky. Ve 24. min ze zavápna vystřelil Vojta a bylo to 1 - 2 .Snažili jsme se dál hrát a tlačit na hosty , ale vzadu jsme museli dávat pozor na hostující rychlé útočníky . Špatně jsme si to veprostřed hřiště přebírali a rozeběhlí útočníci nám dělali problémy.

2.poločas

Do druhé půle jsem vstoupili s touhou vyrovnat,ale to se nám stále nedařilo.V polovině druhé půle jsme zase začali vzadu zmatkovat , až jsme za to byli potrestáni , kdy hostující útočník prošel středem jak nůž máslem a Ondrovi se podařilo jeho střelu vyrazit,ale tak neštastně pod nohy útočníka a od něj se to odrazilo přes našeho brankáře a mohl balón dorazit do prázdné branky.Pořád jsme se nevzdávali a měli jsme šance . Při jedné brankář hostů chytil střelu na lajně a po jednom rohu vytáhnul krásnou hlavičku Pájovi / škoda měla jít půl metru vedle a byl to gól / . Po další skrumáži  v 64. min dorazil míč do branky Máťa a bylo zase o jeden gól 2 - 3 .Snahu jsme ještě měli ,ale už jsme vyloženou šanci neměli a prohráli jsme 2 - 3 . Zůstáváme před posledním kolem v Žebráce na 2.místě o skóre před Nižborem.