1.poločas

O.Kyncl - D.Mrkáček , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , S.Birovash - J.Hošek , V.Kramárik - M.Lukavský , M.Garanič , M.Havlík

chyběli : S.Branný , E.Vedlich - bolavé koleno

V neděli nás doma Zdice,které ztratily akorát v Nžboře /1-2/ a na rezervě ČL.-U. Beroun /0- 1/.V zahajovací sestavě chyběl Máťa,kterého pobolívají záda se středečního zápasu s Nižborem,tak jeho post zaujal Serhii a Kuba nastoupil od začátku v útoku.Ve 3.min po křídle utekl Domča a jeho centr z voleje uklidil do branky Pája a vedli jsem 1-0 . V 7. min zpoza vápna vystřelil Štěpán a nachytal brankáře hostů v nedbalkách 2 - 0 .Za chvíli v 9.min zvyšoval Vojta na 3-0 , kdy ze strany šel sám na brankáře a dorazil vyražený míč do prázdné branky.Do hry naskočil i poprvé za starší žáky Marek Havlík.Mára se po uzdravení zhostil beka opět na jedničku.Dan a Štěpa se protočili ,aby odpoledne šli pomoci dorostu.První půle skončila 4-0 ,kdy v 17.min Vojta dával náš 4 gól.Další šance už jsme neproměnili a hosty k ničemu nepustili.

2.poločas

O.Kyncl - M.Garanič , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , R.Marek , P.Rácin , S.Birovash , V.Kramárik , M.Havlík - J.Hošek , D.Mrkáček

M.Lukavský - už do 2.půle nepustily bolavá záda

Ve druhé půli v 41.min dovršil Vojta hatrick a dával gól na 5-0.Potom měl několik šancí Domča,ale tomu tento zápas přáno nebylo,jednou se při dorážce zamotal do sítě sám,ale balón hosté vykopli.Další jeho šance skončila na tyči.Na konečných 6 - 0 upravil Vojta a vstřelil svůj 4 gól v zápase.