M.Garanič - A.Kyncl , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , D.Mrkáček , R.Marek , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Birovash  -  O.Kyncl , J.Hošek

Chyběli : P.Rácin,S.Branný - nemocný , E.Vedlich - zraněný

Do zápasu jsme vstoupili,tak jak jsme skončili minulý zápas, vázla kombinace a překonávali jsme se,kdo zahodí tutovější šanci.Uklidnil nás v 6.min Vojta,který konečně trefil prázdnou branku.V 18.min přidal druhý gól Domča , který po samostatné akci po křídle trefil po zemi protilehlý roh branky.Třetí gól v 30.min dal Vojta z penalty,která byla na Kubu,který na vápně obešel obránce a ten ho zastavil nedovoleně.Čtvrtý gol přidal Domča střelou k první tyči ve 32.min.

Ve 2.půli už jsme začali kombinovat a využívat celé hřiště,sice plno šancí jsme zahodili,ale už to mělo hlavu a patu.Mára v brance neměl za celý zápas žádný zákrok.

Góly 2.půli : M.Lukavský , 3v V.Kramárik , R.Marek , J.Hošek