1.poločas

O.Kyncl - D.Mrkáček , E.Ivanov , Š.Šmehlík , O.Šlechta - D.Bělohlávek , P.Rácin , R.Marek , M.Lukavský - V.Kramárik , S.Birovash - J.Hošek , M.Havlík

chyběli : M.Garanič - zranění , S.Branný , E.Vedlich

Do Komárova přijel na dohrávku SK Nižbor,který ještě neztratil ani bod a dostal jen jeden gól od Zdic/které 2-1 porazil/.Zápas se hrál za neustálého deště,kdy jsme v první půli měli převahu v poli.Hosté od začátku hrozili brejky.Kopali jsme několik rohů,ale nejvetší šanci měl Domča z křídla,kde ho parádně uvolnil Kuba.Domča mohl postupovat víc až na penaltu,ale střílel už zpoza vápna a hostující brankář v pohodě zlikvidoval jeho střelu.Hosté měli největší šanci,kdy po rohu vraceli zpoza vápna balón na branku a Štěpán to lehce přizvedl,ale Ondra reflexivně vyrazil na roh.

2.poločas

Začátek druhé půle jsme pokračovali v kombinační hře,ale postupem času začali přebírat hosté iniciativu.Ztráceli jsme balóny a obrana začala být přetížená.Při jednom nedůrazu se dostali hostující hráči k balónu před vápnem-Útočník prošel až na penaltu a střelou po zemi k tyči nedal Ondrovi šanci-53.min.Oklepali jsme se a znovu začali být víc na balonu.Dostali jsme se do přečíslení,kdy naši čtyři hráči šli na dva hostující obránce.Domča přenesl hru až na levou stranu na volného Serhiiho a ten halvoleje trefil horní roh soupeřovi brány a vyrovnal na 1-1 60.min.Potom zase hosté kopali dva rohy,kde to uklidnil Ondra.Na druhé straně Domča se uvolnil po křídle a mohl zase postupovat o kousek víc do vápna,ale rozhodl se vystřelit a jeho střela šla jen kousek vedle zadní tyče.Ještě jednu šanci měl Vojta,ale zápas skončil zaslouženou remízou pro oba týmy.