1.poločas

M.Garanič - M.Havlík , O.Šlechta , L.Linhart - D.Bělohlávek , P.Rácin , M.Lukavský - J.Hošek  - M.Hůrka , F.Kareš , J.Rydrych

Chyběli : E.Vedlich , P.Studený - zranění , P.Mizera

Na poslední zápas podzimní části skupiny B mladších žáků nám chyběli Eda , zraněný Patrik Studený a " nezvěstný " Patrik Mizera , ale uzdravil se kapitán Máťa , který hned v první půli vstřelil 4 góly a rozhodl o výsledku zápasu .Další góly přidali Marek Havlík a Kuba a skóre prvního poločasu bylo 0 - 6 . Hrálo se většinou na půlce domácích a u nás se protočili všichni hráči.

2.poločas

Ve druhé půli jsme dobývali domácí branku a předháněli se v zahazování šancí. Dva góly přidali Kuba a Pája a zápas skončil 0 - 8 , kdy jsme si připsali 9 vítězství v řadě a po podzimu jsme na 1.místě tabulky skupiny B - 27 bodů a skóre 61 : 4 .