1.poločas

P.Štochl - A.Kyncl , V.Motl , J.Šlapák , T.Polách - T.Dvořák , V.Pos , Vl.Bomko , S.Bomko - V.Lehedza , A.Kubačák - J.Garanič , D.Mrkáček , M.Pech

Chyběli : O.Pos -nemocný , D.Řepík , J.Drbohlav

Poslední zápas podzimní části jsme doma sehráli s dorostem Žebráku / kde minulý rok ve společném týmu hrálo 5 hráčů /.Do sestavy se po dlouhé době vinou zranění vrátil kapitán V.Motl a zadním řadám to dodalo potřebný klid.Hosté přijeli na nás připravený,organizovaný a hlavně disciplovaný.Hru jsme kontrolovali,ale do vyložených šancí jsme se nedostávali.Zahráli jsme několik rohových kopů,ale šanci jsme si nevytvořili.Největší šanci /loženku/ měl kolem 20.min Valy,který ze dvou metrů sám před brankářem ránou trefil hostujícího brankáře.V 24.min už Valy svoji šanci zakončil do sítě a vedli jsme 1  0 .O několik minut později Valy poslal do volna Vlada a ten zkušeně po zemi za hranicí vápna obstřelil hostujícího brankáře 2 - 0 .

góly : 29 . min V.Lehedza , 35. min Vl.Bomko

2.poločas

Začátek 2.půle nám delší dobu trvalo než jsme se probrali,že už se zase hraje a přenechali iniciativu hostům.Nabídli jsme i nejvetší šanci , kdy hostující hráč se objevil sám před penaltou,ale Pája předvedl zákrok dne a vyrazil střelu na roh.Pak už jsme se zase vrátili do zápasu a v polovině druhé půle na zadní tyči zavíral centr ze strany Tomáš a s přehledem zakončil na 3 - 0.Za dvě minuty znova centr z pravé strany a Adys z malého vápna dával na 4 - 0 . Pak už jsme zápas v pklidu dovedli do vítězného konce a po podzimní části přezimujeme na 1.místě tabulky,za námi o 2 body Nová Ves/Nový Knín B a o 4 body Podlesí/Bohutín B.

góly : 74. min T.Dvořák , 76. min A.Kubačák