1.poločas

P.Štochl - A.Kyncl , J.Šlapák , V.Pos , T.Polách  - M.Pech , Vl.Bomko , O.Pos , S.Bomko - V.Lehedza , A.Kubačák - D.Řepík , T.Dvořák , D.Mrkáček , J.Garanič

góly : 3x V.Lehedza , 2x Vl. Bomko , A.Kubačák , T.Dvořák

Chyběli : V.Motl - zranění , J.Drbohlav , L.Mudra

Předposlední zápas dorostu jsme sehráli v Tlustici se sdruženým týmem Tlustice/Drozdov. První šance si vypracoval Valy , ale trefoval jen stojícího brankáře.V 15. min už se trefil do sítě a bylo to 0 - 1.Vzadu jsme si opět nedávali pozor a pouštěli domácí do náběhů za obranu,ale ty na štěstí netrefili ani bránu.Ve 20. min chtěl znovu Valy propálit vše až do branky,ale odrazilo se to k Vladovi , který zachoval klid a technickou střelou po zemi dal k tyči 0 - 2 .V 35. min zvyšoval na dalším gólem Valy 0 - 3.Domácí bojovali a hráli nad hranici svých možností a my zase svojí laxnostní a nedůrazem se jim přizpůsobili.

2.poločas

Vstup do 2. půle jsme zaspali a nechali si snížit na 1 - 3 /46. min / . Za minutu Vlado dával na 1 - 4 /47.min/ a chvíli po rozehrání další nedůslednost vzadu a bylo to 2 - 4 /48.min/.V 55.min se konečně trefil Adam na 2 - 5.Potom domácí zastavili nedovoleně v pokutovém území Valyho a kopala se penalta. Kopat penaltu šel Vlado a nechal vyniknout domácího brankáře. V 74. min napřáhl Valy zpoza vápna a bylo to 2 - 6 . V 79.min se k odraženému míči dostal Tomáš Dvořák a technickou střelou přes celou bránu trefil růžek branky 2 - 7.Pak ještě za zmínku stála střela zdálky Vojty , která trefila břevno a odrazem brankáře,který míč s vypětím všech sil chytil.