P.Štochl - O.Pos , J.Šlapák , V.Pos , T.Polách - D.Řepík , Vl.Bomko , V.Lehedza , J.Garanič - S.Bomko , A.Kubačák  - D.Mrkáček , M.Pech , T.Dvořák

Chyběli :  A.Kyncl , V.Motl - zranění , J.Drbohlav - zranění , L.Mudra

Dneska to byl zápas prvního s posledním týmem tabulky. Ve 2.min dal Vlado na 1 - 0 , kdy naběhl na rohový kop a na přední tyči bezpečně proměnil.  Potom jsme se předháněli v zahazování šancí / z lajny jsme to nedopravili do branky , tyč /. V 26. min Adys trefil prázdnou branku 2 - 0 a v 28. min zvyšoval Valy na 3 - 0. Dál jsme zahazovali šance , kdy šel Adys sám na brankáře ,ale i vzadu jsme opět nepůsobili vůbec jistě a vykoledovali jsme si snížení na 3 - 1 ve 30.min . Kdy po sérii chyb , tu poslední udělal Pája a hostující útočník dával do prázdné branky. Do hry se dostali i další kluci z lavičky.

P.Štochl - S.Bomko , J.Šlapák , V.Pos , T.Polách - D.Řepík , Vl.Bomko , O.Pos , J.Garanič - V.Lehedza , A.Kubačák  - D.Mrkáček , M.Pech , T.Dvořák

Do 2.poločasu jsme vstoupili s přeskupením zahajovací sestavy.Na 4 - 1 zvyšoval Vlado ve 49.min , další gól nebyl uznán pro bránění našeho hráče brankáři . V 59.min dával Valy na 5 - 1 , v 60.min Adys na 6 - 1 a hned v 61.min Valy 7- 1. Znova do hry se dostali všichni hráči . V 70.min zvyšoval Valy na 8 - 1 a v 76.min Vlado na 9 - 1 . Poslední gól na 10 -1 vstřelil Valy , který v zápase dal 5 gólů , Vlado 3 góly a Adys 2 góly.