1.poločas

P.Štochl - A.Kyncl , J.Šlapák , V.Pos , T.Polách - S.Bomko , O.Pos , Vl.Bomko , J.Garanič - V.Lehedza , A.Kubačák - Š.Šmehlík , D.Mrkáček

chyběli : kapitán V.Motl - zranění , D.Řepík - trest , T.Dvořák , M.Pech a J.Drbohlav - zranění ,L.Mudra

Do Komárova přijel tým Zdic,který měl stejně bodů jako my a jen jednu prohru v Nové vsi.Nastupovali jsme oslabeni o zraněného kapitána V.Motla,distancovaného D.Řepíka a z rodiných důvodů nemohl T.Dvořák.Po dopoledním zápase starších žáků doplnili mužstvo D.Mrkáček a Š.Šmehlík.Začátek zápasu se většinou ve středu hřiště,kdy se oba týmy hlídaly a nikdo nechtěl udělat chybu.V domácí záloze určoval tempo hry Vl.Bomko.První gól vstřelil právě Vlado,který přečetl perfektně hru a viděl,že hostující brankář je po výkopu na vápně a z první pho přehodil a vedli jsme 1-0/15 min./.Za 5 min. jsme po akcích ze strany vstřelili 3 góly z prostoru penalty,kde byli na útočníci osamoceni před brankářem / 21.min A.kubačák , 22.min V.Lehedza a 24.min A.Kubačák /.Pokračovali jsme v dominanci v utkání a ve 40.min. přidal 5 gól znovu Vlado. První poločas skončil 5 - 0 pro domácí.

2.poločas

Ve druhé půli už jsme ubrali a přestali kombinovat ,nechali iniciativu na kopačkách hostů.Občas jsme podnikli brejky za obranu hostů,které jsme neproměnili nepřesnostmi a nedůrazem.V poklidu jsem uhájili vítězství , jen jsme umožnili zkorigovat na 5 -1 , kdy hostující útočník překvapil ze strany Páju,když místo centru vystřelil k bližší tyči.Po 7 .kole jsme se dostali do čela tabulky, když Podlesí/Bohutín remizovalo v Jesenici 2-2.Máme 6 výher a skóre 31:5 .