1.poločas

Sestava : Pavel Štochl - Dan Mrkáček , Vojta Pos , Tomáš Keller , Tonda Kyncl - Jindra Venclíček , Jirka Garanič , Láďa Mudra , Standa Matějček - Adam Kubačák , Tomáš Dvořák  : Steve Branný , Vojta Drška , Ondra Pos

Tentokrát proti minulému zápasu chyběla mezihra a kombinace. První půli jsme dostali gól až na konci poločasu a my jsme si ani žádnou příležitost na vstřelení gólu nevytvořili. Hosté byli pohyblivější a chtěli více hrát, přesto také šancí moc neměli.

2.poločas

Ve druhé půúli jsme už více chybovali a popadali. Pouštěli jsme hosty do vyložených šancí a to ještě Pavel v brance dost akcí pochytal. Až za stavu 0-4 jsme snížili Tomášem Dvořákem na 1-4. Další gól vstřelil Adam Kubačák na 2-5 a na 3-5 snižoval Vojta Pos z penalty / po faulu na Jindru/. Hosté ještě upravili na konečných 6 - 3 pro ně.