1. poločas

Po pátečním remízovém utkání jsme si pozvali na další měření sil Tatran Sedlčany.

Do utkání jsme vstoupili výborně. Po přečkané příležitostí hostí, se povedl rychlý brejk. Mára nacentroval prudký přízemní centr a na zadní tyči Voky doklepl do branky.

Poté se již projevila únava, nejprve musel nuceně střídat Kosa a poté hned Voky. Obě střídání narušila trochu součinost a výsledkem byli dvě obdržené branky. Nejprve střela z dálky zamířila přesně do horního rohu bezmocného Hejciho. O několik minut déle se Kaufi nedohodl s Hejcim a skóre se otočilo.

Ještě v prvním poločase musel kvůli zranění střídat ještě Koki.

2. poločas

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. Břízka pěkně vystřelil, ale gól z toho nebyl. Postupem času se hosté dostávali více do naší unavené obrany. Jednu z příležitostí využili a  odskočili na rozdíl dvou branek. Odpovědí jim však byl gól Solárka. Mára s Půžou vyslali do brejku Petiho a ten našel před brankou právě Solárka. Závěr utkání však patřil hostům. Před koncem utkání ještě jednou skórovali a ustanovili stav na konečných 2:4.

Náš výkon nebyl vůbec špatný. Celkově celá příprava se podařila a kvalita týmu je rozhodně vysoká.

Protože 1. kolo MOLCupu bylo přeloženo na 26.8. od 17:00, nemáme zatím soupeře na příští víkend.