Událost

1.poločas

Konečně v domácím prostředí jsme nastoupili proti béčku druholigové Vlašimy. Mladý tým oproti naší zkušenosti. Dalo by se říci i souboj generací v některých případech. 

Úvod začal opatrně, obě mužstva si byla vědoma předností soupeře. Po počátečním oťukávání jsme se začali tlačit dopředu. A hned z první příležitosti dokázali rozveselit fanoušky. Mojdy byl nejprve faulovám na hranici pokutového území. A to byla nadějná pozice pro Půžu, jenž potvrdil výbornou kopací techniku a nedal brankáři šanci. Ihed poté se do další příležitosti dostal Kosa, balón se mu při samostatném úniku zamotal pod nohy a to byl konec obrovské šance. Mohlo nás to mrzet, protože v 19´ se hostům podařilo přečislit naši obranu a vyrovnat skóre. Další příležitosti, jak na naší straně tak i soupeřově, končili většinou v před finální fázi a tak se do konce poločasu nestalo již nic vážnějšího.

Sestava

Golman

David Hejcman
David Hejcman
č. 1

Obránci

Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Petr Štych
Petr Štych
č. 16

Záložníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Tomáš Srp
Tomáš Srp
č. 13

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Jako uragán jsme vstoupili do druhé půle. V první minutě se za obranu dostal Bežík našel na vápně Komína, ale ten trefil pouze tyč. Z následného závaru pramenil pouze faul mimo vápno. Půža však tentokrát. z trestného kopu, těsně minul. V další akci byl Voky, který našel Štychyno na malém vápně, bohužel ten nastřelil jen brankáře. O další dvě minuty později se situace opakovala. Mára našel tentokrát Bežíka za obranou, ten ještě servíroval do brazné branky Štychymu. Následovalo podražení a pokutový kop. Půža z něj zamířil přesně a opět jsme vedli. I nadále jsme byli nebezpeční. Do třetice byl Štychy blízko brance, ale přestřelil ve vyložené šanci. Hosté se dostali ke slovu až v 73´. Za to velmi vážně, na poslední chvíly jsme dokázali balón zablokovat. Z následného rohu se zaskvěl Hejci a robinzonádou zachytil míč směřujícího do horního rohu branky. Naše odpověď přišla brzy. Škoda že neskončila brankou, která by nás uklidnila. Kosa se uvolnil po lajně a přihrál Mojdymu, ten měl čas zamířit, ale trefil pouze bránícího hráče. Závěr utkání už byl pouze o sobojích a festivalu žlutých karet. Hostující hráč se vyfauloval na Půžovi a po druhé žlutě dostal červenou, Mára, za žlutou kartu, přibrousil kotníky soupeře, Komín se zavěsil za soupeře a také dostal žlutou. Na stavu skóre se nic nezměnilo a tak jsme dokráčeli pro vydřené vítězství.

Další týdny budou plné fotbalu. Nejprve sehrajeme pohárový zápas v úterý v Milíně, poté nás čeká v neděli venku Nymburk. Dále pak vložené kolo v úterý doma Poděbrady a doma Kosoř.