Událost

1.poločas

Po týdenní odmlce, kdy kvůli počasí jsme nemohli hrát, jsme natěšení odjeli do Lysé nad Labem. Nečekalo nás nic lehkého. Nevyzpytatelný soupeř, který sice loni figuroval ve spodku tabulky, ale letos již nasbíral více bodu než my.

Do utkání jsme vstoupili docela aktivně. Dařila se nám kombinace a scházelo se jen dostat do brankové příležitosti. První nadějná situace byla z rohového kopu. Bežík našel Váňu, ten se dostal k hlavičce a těsně před brankářel ještě mohl Karlos tečovat. Další příležitost byla již branková. Mojdy našel ve vápně Vokyho a ten prostřelil brankáře. Hra se poté uklidnila. Možná až moc. Do úniku se dostali domácí, jenž netrefili prázdnou branku. Druhý zásah a uklidnění přišel brzy po šanci soupeře. Voky našel Váňu a ten se z malého vápna hlavou nemýlil. Do konce poločasu se již nic vážného nestalo. Soupeř vyrovnal hru a chvílema jsme měli problémy se dostat do hry.

2.poločas

Druhý poločas začal klidně. Snažili jsme se držet balón a zejména v úvodu druhé půle nedat soupeři šanci na zdramatizování zápasu. Pojistku přidal Půža z penalty. Průnik Karlose zastavil až nedovoleně brankář domácích. Nadále jsem kontrolovali utkání a neomylně zastavovali náznaky útoků domácích. Další branku přidal Mojdy, který se uvolnil podél brankové čáry a procpal míč za záda brankáře. Poté jsem již polevili a lehkovážně jsme přišli o čisté konto. Po standartní situaci se ocitl sám před Altym domácí útočník a rozvlnil síť. Radost ze snížení netravala dlouho. Pety se dostal do průniku, jeho střelu brankář vyrazil pouze k Mojdymu, který už měl snadnou práci.

Utkání jsme zvládli a jednoznačně vyhráli. Dalšího soupeře, kterým budou TJ Tochovice, vyzveme doma v sobotu 10:30.