1.poločas

Po domácím zaváhání jsme chtěli uspět na hřišti v Katovicích. Pro nás neznámí soupeř, který jsem mohli překvapit. 

Začátek se nám však opět nepovedl. Po standartní situaci jsme inkasovali z dorážky do odryté branky. Obě mužstva se snažila hrát kombinační fotbal. Některé povedené narážečky vyšli na obou stranách. Obrany však fungovali na výbornou a tak nebylo vidět příliš mnoha zakončení. V 37´ jsme dostali možnost rohového kopu. Voky st. nacentroval do vápna, míč si našel Kubánce a ten jej hlavou poslal za záda brankáře. Vyrovnaný zápas byl srovnán i výsledkově. Avšak o několik chvil později přišla chybička a soupeř nás z brejku potrestal. Do kabin se tak šlo za pro nás nepříznivého stavu.

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 24

Obránci

Daniel Klimeš
Daniel Klimeš
č. 5
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Petr Ženíšek
Petr Ženíšek
č. 16
Ondřej Lang
Ondřej Lang
č. 9

Záložníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 10
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Marek Šíma
Marek Šíma
č. 14
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 15

Útočníci

Jakub Lukavský
Jakub Lukavský
č. 7
Karel Vajs
Karel Vajs
č. 12

2.poločas

Druhou půli jsme začali aktivně a dokázali soupeře zatlačit. Bohužel jsme si nedokázali vypracovat žádnou výraznou příležitost.