Událost

1.poločas

Težký vstup do sezóny jsme završili venkovním zápasem v Klíčanech. Favorit soutěže, který má mnoho zkušených hráčů ve svém týmu. Pro nás to byl 4. venkovní zápas z 5-ti. A také 3-tí tým z top 3 mužstev. 

Do utkání jsme vstoupili sebevědomně a šance porazit těžkého soupeře nás motivovala. Do první šance se však dostali hned v úvodu domácí. Míč po střele nakonec skončil v brance ale pro ofsajd neplatil. My jsme našli odpověď po čtvrt hodině hry. Bežík si potáhl míč na střed a zakončil jen těsně mimo. Další akci připravil Mojdy. Ve středu pole udržel balón našel Bežíka. Jeho střelu brankář jen vyrazil a Karel měl k úspěšné dorážce velmi blízko avšak míč nakonec skončil po souboji mimo branku. Hra se dál držela především ve středu hřiště. Domací se snažili o kombinace a to vedlo k územní převaze, my jsem spoléhali na brejky. Po jednom z nebezpečných centrů musel zasahovat Hejci, jenž reflexivně vyrazil hlavičku domácích. Bohužel nám se nepodařilo udržet příznivý výsledek do poločasu. Ve 44´ se domácí uvolnili po levé straně a nekrytý hráč dostal míč za Hejciho.

Sestava

Golman

David Hejcman
David Hejcman
č. 1

Obránci

Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Filip Mizera
Filip Mizera
č. 5

Záložníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Petr Štych
Petr Štych
č. 16

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

I druhý poločas jsme začali aktivně. Bežíkovu střelu vyrazil brankář a Karlos při svém zakončení minul branku. Domácí se poté dostali také do zakončení a bohužel zakončili přesně. Prohrávali jsem již o dvě branky a náš tlak to tak nějak ukončilo. Nadále jsme se snažili něco vymyslet ale domácí již hráli v klidu a nepouštěli nás k ničemu nebezpečnému. Sami naopak mohli přidat další branku ale Hejci dokázal míč krkolomně vyrazit. Výborně hrající Mizi si pak ještě na konci utkání vykoledoval žlutou za ostřejší faul. 

Po pěti odehraných kolem máme tedy 4 venkovní zápasy a 3 nejlepší mužstva za sebou. Zisk 4 bodů však vypadá děsivě. Pro nás nastává klíčová fáze podzimní části sezóny a musíme začít sbírat body.

V příští kole přivítáme béčko Vlašimy konečně na svém hřišti a před našimi fanoušky.