K pátému utkání jsme vyrazili do Lhoty u Kladna. Soupeři, kterému se nepovedl, podobně jako nám, úvod sezóny. Dalo se čekat bojovné utkání.

Začátak začal svižně. Domácí měli hned v úvodu možnost zahrát standartní situaci a poté i rohový kop. Nic z toho však nevytěžili. Pak jsme se také ozvali my. Voky se uvolnil na pravé straně a na malém vápně přesně našel Mojdyho. Diváci už zvedali ruce, Mojdy se většinou z této pozice nemýlí, bohužel trefil brankáře a další dorážka Komíná také z malého vápna přeletěla branku. Zahrozili jsme a domácí to očividně zaskočilo. Následovala série rohů, ale bez využití. Domácí se připoměli jen několika centry. V 18´ minutě se početné Komárovské obecenstvo už zaradovalo. Bežík si navedl míč na střed a centrem našel Půžu, který hlavou umístil míč mimo dosah brankáře. Hru jsme poté uklidnili a čekali na brejkové situace. Těch bylo několik. Bežík trefil pouze tyč a tak se ujala až ta poslední. Několik vteřin před koncem prvního poločasu, se Mojdy uvolnil na hranici vápna a technicky na vzdálenější tyč překonal brankáře.

Lukáš Altman

Tomáš Kekstein

Zápas byl stále otevřený. Domácí neměli již co ztratit a začili zatápět naší obraně. Jejich tlak vyvrcholil trestným kopem. Střela z 20-ti metrů letěla do branky, ale Alty si nenechal vzít čisté konto. Uklidnění přinesl třetí gól. Voky si naběhl až do pokutového území a našel Kosu. Ten měl ještě dost času si balón zpracovat a tváří v tvář gólmanovi uklidil míč kolem něj. Hned po dalších pár minutách, se nečekaně dostal míč k Mojdymu a ten nachytal nepřipraveného brankáře. Zápas byl už rozhodnut. Třešničku na pomyslný dort ještě přidal Komín. Ten se dostal po centru až do vápna a kolem brankáře pečetil výsledek.

Utkání jsme zvádli a opět vše budeme muset potvrdit na domácí půdě. čeká nás Kosoř, které máme co vracet.