Událost

1.poločas

K pátému utkání jsme vyrazili do Lhoty u Kladna. Soupeři, kterému se nepovedl, podobně jako nám, úvod sezóny. Dalo se čekat bojovné utkání.

Začátak začal svižně. Domácí měli hned v úvodu možnost zahrát standartní situaci a poté i rohový kop. Nic z toho však nevytěžili. Pak jsme se také ozvali my. Voky se uvolnil na pravé straně a na malém vápně přesně našel Mojdyho. Diváci už zvedali ruce, Mojdy se většinou z této pozice nemýlí, bohužel trefil brankáře a další dorážka Komíná také z malého vápna přeletěla branku. Zahrozili jsme a domácí to očividně zaskočilo. Následovala série rohů, ale bez využití. Domácí se připoměli jen několika centry. V 18´ minutě se početné Komárovské obecenstvo už zaradovalo. Bežík si navedl míč na střed a centrem našel Půžu, který hlavou umístil míč mimo dosah brankáře. Hru jsme poté uklidnili a čekali na brejkové situace. Těch bylo několik. Bežík trefil pouze tyč a tak se ujala až ta poslední. Několik vteřin před koncem prvního poločasu, se Mojdy uvolnil na hranici vápna a technicky na vzdálenější tyč překonal brankáře.

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Tomáš Kekstein
Tomáš Kekstein
č. 6

Záložníci

Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 21
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Jan Šubert
Jan Šubert
č. 9

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Zápas byl stále otevřený. Domácí neměli již co ztratit a začili zatápět naší obraně. Jejich tlak vyvrcholil trestným kopem. Střela z 20-ti metrů letěla do branky, ale Alty si nenechal vzít čisté konto. Uklidnění přinesl třetí gól. Voky si naběhl až do pokutového území a našel Kosu. Ten měl ještě dost času si balón zpracovat a tváří v tvář gólmanovi uklidil míč kolem něj. Hned po dalších pár minutách, se nečekaně dostal míč k Mojdymu a ten nachytal nepřipraveného brankáře. Zápas byl už rozhodnut. Třešničku na pomyslný dort ještě přidal Komín. Ten se dostal po centru až do vápna a kolem brankáře pečetil výsledek.

Utkání jsme zvádli a opět vše budeme muset potvrdit na domácí půdě. čeká nás Kosoř, které máme co vracet.