1. poločas

Povzbuzeni zlepšeným výkonem z minulého kola, jsme chtěli pokračovat a vše potvrdit na domácí půdě.

Sestava byla opět jiná jako ve všech předcházejících utkání a možná i to se projevilo hned v úvodu zápasu.

První rohový kop jsme nedokázali odvrátit dál než na velké vápno a následné zakončení zaplachtilo do rohu Hejciho branky. Taktika tím pádem vzala za své. Chvilku trvalo než jsme se oklepali. Hra byla po většinou ve středu hřiště. Po 20 minutách hry jsme se dočkali vyrovnání. Po rohovém kopu propadl míč k Mojdymu a ten propálil vše co před ním stálo i leželo. Poté jsme se začali už více prosazovat ale nebyli nebezpeční. Zápas plný soubojů zatím pokračoval.

Tomáš Baštař

Tomáš Březina

Druhý poločas začal slibně. Karel vytsihnul přihrávku mezi stopery a Břízka zakončoval, bohužel jen do náruče brankáře. 55 minutě se kopala penalta. Výborně hrající Karel si naběhl za obranu a byl foulován. Půža proměnil a konečně jsme vedli. Bzry se však projevila opět naše nedůslednost a namyšlenost. Dlouhý bálon letěl od střídaček až na protilehlý roh vápna, kde jsme nechali hlavičkovat volného hráče a ten, s velkou dávkou štěstí, přehodil Hejciho. Bylo opět srovnáno. Dálší rána přišla o 10 minut déle. Baky neodkopl ideálně následně se míč dostal na střed, střela zapadla k tyči. Dál jsme se snažili o srovnání, ale nepřesnosti nás sráželi. O chvilku později ještě Hejci s přispěním tyče vytěsnil míč na roh. Posledních hektických 10min byla hra nahoru, dolu. Bežík vyslal do sóla Vokyho, brankář však včas vyběhl. Hosté měli z brejku také příležitost ale Komín ve skluzu jistil sitauci. V poslední minutě jestě centroval Áda. Bežík ani Komín se však k míči nedostali.