1.poločas

Soupeře z trochu jiného ranku jsme si pozvali k dalšímu přípravnému utkání. Juniorka SK Petřín Plzeň nás měla kondičně prověřit a očekávali jsme běhavé utkání. Nakonec se festival sprintů nekonal. S hosty jsme drželi krok, vykrývali nebezpečné prostory a zkušenostmi jsme narušovali kombinace. Utkání se hrálo opět za slunečného počasí a protože to byl náš 3-tí zápas v 6-ti dnech, snažili jsme hrát maximálně úsporně.

Úvod utkání jsme trošku nezvládli a hosté měli hned v první minutě příležitost. Poté už jsme se dostali do zápasu, hosté sice kontrolovali hru, ale daleko od naší branky. Naše příležitost přišla po rohovém kopu. Bežík našel Vaňouse, ten orazítkoval tyč. Pohotově však ještě zasáhl Mára a doklepl míč do sítě. Vedení nám hrálo do karet a naše obrana se stávala neprostupnou. Další příležitost měl opět po rohu Vaňous. Hlavičku poslal nad branku. Hosté kontrovali pouze střelou do připraveného Altyho. V závěru ještě Kaufi odvrátil dva nebezpečné centry a utkání došlo až do poločasové přestávky.

2.poločas

Dobře rozehrané utkání jsme nechtěli ztratit ani ve druhém dějiství. Pěčlivá obrana nesla ovoce a hosté neměli příležitosti k ohrožení naší branky. Směrem dopředu to již bylo slabší, přicházející únava nám nedovolovala rychlostně přecházet do protiútoků. Hosté nás zatlačili a dokázali vytěžit i několi nadějných šancí. V 60´  se po tresném kopu vytáhl Vaňous ml., který nastoupil do druhého poločasu, střelu vytěsnil na břevno. Další povedenou hlavičku po centru vyboxoval a střela mířící do šibenice naštěstí skončila mimo. Poté jsme se dostali ke slovu opět my. Po centru se k míči dostal Komín ale přestřelil. Další akci si vypracoval Karlos. Narážečkou se dostál za obranu a nemýlil se. 2:0. Zbytek utkání se dohrával v klidu a pohodě z naší strany. Bežík s Kaufim si pohráli s napadajícím útočníkem a Mojdy pak vykouzlil 5 hráčů. I tentokrát jsme očekávali težký zápas a očekávání se naplnilo. Celý tým teď funguje kompaktně a to dělá našim soupeřům velké problémy. Výhra je velmi cenná s ohledem na všechny okolonosti.