Událost

1. poločas

Na utkání 3.kola jsme jeli do Vlašimi. Na stadionu, kde se hraje i druhá liga jsme už museli bodovat. Domácí "B" tým měl být soupeř na kterém jsem se chtěli nastartovat a začít opět vítězit.

Kritická situace s brankáři vedla k tomu, že jsme museli sáhnout po těch nejzkušenějších. Trenér brankářů Láďa Lacina si připoměl, jaké to je zas obléknout dres a připravit se na mistrovské utkání.

První poločas začal standartní situaci domácích. A Láďa se hned uvedl výborným zákrokem. Poté už jsme převzali kontrolu nad hrou my. Po rohovém kopu minul Komín. A další nadějné centry se také neujaly. Radost z gólu přišla ve 30´ minutě, Půža zahrál roh na krátko s Mojdym a pak překrásně zakončil na zadní tyč. Radost nám trvala jen chvilku Po ojedinělé přiležitosti, domácí zakončili akci střelou k tyči. Bylo vyrovnáno. Do poločasu jsme měli ještě nadějné příležitosti. Váňa nastřelil protihráče a Mojdy místo střely volil ještě přihrávku na Břízku.

Sestava

Golman

Ladislav Lacina
Ladislav Lacina
č. 31

Obránci

Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Jakub Vaníček
Jakub Vaníček
č. 20
Jan Šubert
Jan Šubert
č. 9

Záložníci

Tomáš Březina
Tomáš Březina
č. 17
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Václav Komínek
Václav Komínek
č. 14
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2. poločas

Druhý poločas začal z naší strany obezřetně. Domácí se dostávali až příliš snadno k našemu vápnu. Žádná příležitost, ale nebyla příliš vážná. Naše kombinace vázla a tak jsme se uchylovali k nakopávaným míčům. Tato taktika nebyla účinná, ale branka z ní padla. Bežík našel za obranou Půžu a ten lobem překonal brankáře. Byli jsem opět ve vedení a naše hra se trochu uklidnila. Soupeře jsme nadále drželi daleko od naší branky a čekali na brejkové sitauce. Po několika dobrých kombinacích mohl jít Kosa a poté i Dan sami na bránu, pokaždé nás však zastavila lajnová sudí. Mojdy pak ještě z dálky trefil tyč. Posledních pár minut Vlašim už jen nervózně nakopávala dlouhé balóny, se všemi jsme si poradili. 

Zlepšený výkon nás dovedl k vítezství a ke třem bodům.

V příštím kole nás čeká opět "B" tým, tentokrát Českého Brodu