Událost

1.poločas

Proti celku SK Lhota jsme zakončili polovinu soutěže. Soupeř, se kterým se nám poměrně daří vyhrávat, a tak jsme si věřili i teď. Nasvědčovalo tomu i postavení v tabulce a aktuální forma.

Hned od úvodních minut jsme začali naplňovat predikce. Už je 3´ se do zakončení dotal Kosa, dorážel ještě Karlos, míč všaka v síti neskončil. Ve stejné minutě Bežík centrovala a ke střele se dostal Voky. Obrana zablokovala jeho střelu. V 6´ Voky vysunul Karlose do úniku a sólo skončilo tak jak mělo. Ujali jsme se vedení. Ve 13´ Mojdy našel dlouhým pasem Bežík za obranou. Jeho přihrávka prošla až ke Karlosovi a ten vsítil druhou branku. Hosté poté zahrozili po naší ztrátě míče a Alty musel zasahovat. V 19´ bylo, pro hosty, už hodně zle. Kosa se dostal za obranu a naservíroval míč před branku. Karlos byl na místě, posunul stav skóre na 3:0 a zkomletoval hatrick. Do další příležitosti se dostával Kosa. Obránce však riskantním zkluzem ve vápně dokázal vypíchnout míč a tak z šance nic nebylo. Hra se poté trochu uklidnila. Hosté se dostávali ke kobinaci jen sporadicky a vedení o tři branky nám dávalo uklidňující pocit. Mojdy pak zkoušel vysunout Půžu ale ten na míč tešně nedosáhl. Ke slovu se tak přihlásili hosté. Z rohového kopu se dokázali prosadit a snížit.

Sestava

Golman

Lukáš Altman
Lukáš Altman
č. 25

Obránci

Marek Hlavatý
Marek Hlavatý
č. 8
Luděk Kaufman
Luděk Kaufman
č. 19
Tomáš Kekstein
Tomáš Kekstein
č. 6
Jan Bežó
Jan Bežó
č. 18

Záložníci

Tomáš Srp
Tomáš Srp
č. 13
Adam Vokáč
Adam Vokáč
č. 24
Michal Pužík
Michal Pužík
č. 4
Petr Štych
Petr Štych
č. 16

Útočníci

Karel Vajs
Karel Vajs
č. 26
Jan Mojdl
Jan Mojdl
č. 11

2.poločas

Vstup do druhé půle jsme zvádli. Nepouštěli jsme hosty k míči a trpělivě čekali na příležitost. Ta přišla již v 53´. Mára vyhrál hlavičkový souboj a Mojdy se dral za obranu. Míč ze souboje vypadl ke Karlosovi a ten jej uklidil k tyči a přidal již čtvrtý korálek. Do další akce se vřítil Kosa, bohužel zpětnou přihrávkou nenašel nikoho. V 65´ Bežík rozjel akci, předal Půžovi, ten rychle přenesl na Štychyho. Přišel centr a míč si našel Voky. Fantastickou střelou vymetl pavučinku v horním růžku. Šestou branku přidal Pety, který si seběl za obranu a dotal přihrávku od Štychyho. V 77´ si Mojdy naběhl a dostal pas od Bežíka. Přehodil si brankáře a zakončil do prázdé branky. V 80´ se dostal míč k Půžovi. Mojdy mu naběhl na volného prostoru a dotal přihrávku. Pak si seběhl Bežík a přihrál už téměř do prázdé branky Štychymu. Pro něj už nebyl problém dopravit míč do sítě.

V poklidném, chladném počasí jsme si došli pro bezproblémovou výhru. Důležité body se budou hodit v druhé polovině soutěže, kdy sehrajeme 9 z 15 utkání na domácí půdě. Dnešního soupeře jsme deklasovali a potvrdili dobrou kvalitu naší hry.